شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   13:26:53
شرکت های پالایش گاز
17:221397/5/8 دوشنبه
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران خبر داد:
افزایش سطح ایمنی در پالایشگاه‌های جدید مجتمع گاز پارس جنوبی

با تلاش تمامی مدیران و متخصصان در حوزه ایمنی باید سطح ایمنی در پالایشگاه های جدید پارس جنوبی را به یک جایگاه ویژه و ایده‌آل برسانیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در جلسه هم‌اندیشی HSE در مجتمع گاز پارس جنوبی که با حضور مشاور وزیر و مدیرکلHSE وزارت نفت، مدیر عامل مجتمع و مدیران پالایشگاهی و ستادی برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: مجموعه عظیم مجتمع گاز پارس جنوبی یکی از پدیده‌های بزرگ صنعتی دنیا با اهدافی بسیار بزرگ و روشن است.

غلامرضا بهمن‌نیا با اشاره به اقدامات گسترده و ارزشمند HSE وزارت نفت در این مجموعه عظیم خاطرنشان کرد: اکنون رهنمودها و پیگیری‌ها مجموعه HSE وزارت نفت در این منطقه بسیار ارزشمند است، از این رو شاهد رشد و ارتقای سطح ایمنی در منطقه بوده‌ایم.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران عنوان داشت: نقش HSE ارشد و یکپارچه در مجموعه، از همه لحاظ‌ها بیشتر حس شده و این یکپارچگی و جامعیت باید بیش از پیش حاکم و روابط سازمانی در این مجموعه از لحاظ مسولیت‌های اجتماعی، مسایل ایمنی، محیط زیستی و بهداشتی همواره دنبال شود.

بهمن‌نیا در ادامه به ابلاغ موضوع برون‌سپاری در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: با رویکرد و ابلاغ برون‌سپاری، وارد مرحله جدیدی از مدیریت پالایشگاه‌ها خواهیم شد و این مهم نیازمند این است که در رویکردهای جدید در وزارت نفت و در حوزه HSE، نقشه راه و دستورالعمل‌های جدیدی به این مجموعه بزرگ اعلام شود.

وی ادامه داد: اکنون باید با دستورالعمل‌های پیگیرانه در حوزه HSE، مشکلات را به حداقل برسانیم.

این مقام مسئول در ادامه عنوان داشت: اکنون با تلاش شبانه‌روزی تمامی متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در پالایشگاه‌های جدید شاهد تولید مستمر و پایدار گاز هستیم.

وی بحث پدافند غیرعامل و سایبری را از موضوعات روز دانست و گفت: اکنون در بحث پدافند غیرعامل متمرکز شده و تاکنون جلسات متعددی در این زمینه داشته‌ایم، ضمن آن که کار مشاوره‌ای بسیار جامع و نیز بررسی وضعیت موجود انجام شده و خروجی بسیار خوبی هم داشته است.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران افزود: برنامه‌های بهبود در حوزه پدافند غیرعامل آماده و نیازمند اولویت‌بندی و مدیریت خاص است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما