شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   14:47:44
شرکت های پالایش گاز
17:311397/5/7 يكشنبه
مدیر کل HSE و پدافند غیر عامل وزرات نفت در پارس جنوبی:
راه‌اندازی مرکز کنترل ایمنی و شرایط اضطراری در منطقه پارس جنوبی

در آینده بسیار نزدیک، مرکز کنترل ایمنی و شرایط اضطراری در منطقه شیرینو پارس جنوبی راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدباقر مرتضوی، مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت در نشست هم اندیشی HSE در مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان این مطلب، اظهار داشت: اکنون متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با تأمین و فرآورش بخش عظیمی از انرژی کشور، نقش بسیار مهمی در اقتصاد و خدمات رسانی به کشور را ایفا می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه کارهای بزرگی در مجتمع گاز پارس جنوبی در حال انجام است، عنوان داشت: نگاه HSE وزارت نفت به تاسیسأت، بخصوص پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی، نگاهی بسیار عمیق و دقیق است.

مرتضوی ادامه داد: کشور سختی‌های بی‌شماری را از آغاز انقلاب شکوهمند ایران اسلامی تاکنون به خود دیده است که همانند گذشته، تمام این مشکلات نیز در سایه همدلی، اتحاد و با تلاش تدبیر و مجاهدت شما جوانان، کارکنان و خدمتگزاران لایق کشور مرتفع خواهد شد.

مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت خاطرنشان کرد: به زودی طرحی را ابلاغ خواهیم کرد که در شرایط اضطراری چه اقداماتی باید انجام دهیم؛ ما اکنون در وزارت نفت شرایط بحران نداریم و شرایط اضطراری را به سه قسمت یک، دو و سه اولویت‌بندی کرده‌ایم.

مرتضوی با اشاره به راه‌اندازی مرکز کنترل ایمنی و شرایط اضطراری در شیرینو افزود: در آینده بسیار نزدیک، مرکز کنترل ایمنی و شرایط اضطراری در شیرینو ایجاد خواهد شد و همه نگاه‌ها و تمامی سیگنال‌ها به این سمت خواهد رفت.

وی با اشاره به آغاز آموزش‌های شرایط اضطراری گفت: به زودی در مجتمع گاز پارس جنوبی، آموزش‌های شرایط اضطراری را کلید خواهیم زد و تمرینات مهم را به سمت همگرایی سوق خواهیم داد.

مدیرکل HSE و پدافند غیرعامل وزارت نفت در پایان به ابلاغ بیش از 114 برنامه با امضا وزیر نفت برای منطقه پارس جنوبی اشاره و عنوان داشت: 114 برنامه را با امضای وزیر نفت برای منطقه پارس جنوبی در حوزه HSE به گونه‌ای ابلاغ کرده‌ایم که تمام نگرانی‌ها و چالش‌ها در این برنامه دیده شده است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما