شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   15:59:24
شرکت های ستادی
16:001397/5/20 شنبه
رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران:
پرهیز از نگاه های سلیقه ای و استفاده از مدیران شایسته و لایق و متعهد

برای رفع مشکلات و رسیدن به موفقیت و تعالی، لازم است نگاه های سلیقه ای کنار گذاشته و از مدیران شایسته و لایق و متعهد برای انجام امور استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مهران پیرایش رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در نشست هیأت رئیسه شرکت گاز استان گیلان ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: اعتماد به سختی به دست می آید ولی با یک لحظه غفلت از بین خواهد رفت؛ از این رو مدیران باید درجهت ایجاد اعتماد در سطح شرکت و جامعه تلاش کنند.
رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در ادامه با اشاره به وظیفه اصلی حراست در راستای نگهداشت سرمایه‌های انسانی و فیزیکی شرکت گفت: حراست بویژه در مورد سرمایه‌های انسانی در چارچوب ضوابط شرکت در ساعات اداری، موارد کنترلی لازم را در جهت پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی اعمال می کند و حق ورود و دخالت در حریم خصوصی افراد را ندارد.
وی با بیان این مطلب که بیش از 70 درصد سبد انرژی کشور از سوی گاز تامین می شود، گاز را فراتر از یک کالای مصرفی و سرمایه‌ای دانست و گفت: هم اکنون گاز مهم ترین انرژی موجود در کشور است و یک کالای استراتژیک محسوب می شود؛ از این رو باید تمهیداتی اندیشیده شود تا با همه توان و ظرفیت سازمان در جهت نگهداشت و استمرار آن کار شود.
پیرایش وزارت نفت و شرکت گاز را یک مجموعه کاملاً فنی و تخصصی دانست و عنوان کرد: از این رو، نگاه مدیران در این مجموعه کاملا فنی و تخصصی است نه سلیقه‌ای و سیاسی.
در ادامه، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به انتهای عملیات توسعه گازرسانی در استان گفت: هم اکنون 100 درصد مناطق شهری و 93.5 درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز بهره‌مند هستند و امیدواریم در صورت تامین منابع مالی، درصد بهره‌مندی خانوارهای روستایی به 98 درصد افزایش یابد.
وی ادامه داد: شرکت گاز استان گیلان در جهت تحقق شعار شرکت ملی گاز «رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآِیندها» اقدامات کیفی گسترده‌ای را به اجرا رسانده که ازجمله آنها می‌توان به پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، GIS، طرح سفیران انرژی، بهینه‌سازی مصرف سوخت گرمکن‌های ایستگاه های تقلیل فشار گاز، مرکز پیام و امداد متمرکز، ایجاد شبکه پرسرعت مخابراتی در ادارات گاز استان، راه اندازی سامانه پرداخت تلفنی 3415، اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز گیلان و ... اشاره کرد.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما