شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   22:41:35
مناطق عملیات انتقال گاز
12:211397/5/8 دوشنبه
درسال 1396 محقق شد :
صرفه جویی 5 میلیارد ریالی در منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران

در سال 1396 تعداد 305 مورد پیشنهاد تصویب شده در کمیته شورای همیاری و مشارکت منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران ابلاغ و اجرا شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران ضمن اعلام این خبر گفت: اقدامات و فعالیت های بسیار مثبت و ارزنده ای در بخش نظام مشارکت و همیاری منطقه به انجام رسیده که جا دارد از تمامی کارکنان به جهت مشارکت شان تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود: درسال 1396 تعداد پیشنهادهای دریافتی در نظام مشارکت و همیاری 1226 مورد بوده که از این تعداد، 305 مورد تصویب، ابلاغ و اجرا و 126 مورد جهت ارزیابی به کارشناسان مربوطه ارسال شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای تحقق اهداف و تعالی سازمانی تعداد بذرهای پیشنهادی 9 مورد بوده که متناسب با مباحث روز و چالش های موجود ارایه شده است .

مدیر منطقه دو انتقال گاز ایران با بیان این که بیش از 5 میلیارد ریال میزان سود و صرفه جویی حاصل از اجرای پیشنهادهای کمی است، گفت: سال گذشته به تعداد 161 نفر به منظور ارائه پیشنهاد و 36 نفر در ارتباط با پیشنهادهای مصوب کیفی (غیر مشهود) هدایایی نفیسی اهدا شد.

وی اظهار داشت: 684 نفر ساعت کار ارزیابی و کارشناسی از سوی شورای همیاری و مشارکت منطقه به همراه کمیته‌های فرعی در مجتمع های تأسیسات تقویت فشارگاز پتاوه، دوراهان و دهق برگزار شده است .

گلستانه در خاتمه گفت: با توجه به پیگیری‌های مستمر، نرم افزار جدید نظام مشارکت راه اندازی شده که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما