شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   15:22:06
شرکت های گاز استانی
12:501397/6/5 دوشنبه
در هفته دولت صورت می پذیرد:
بهره مندی و آغاز عملیات چندین طرح گاز رسانی در استان چهارمحال و بختیاری

همزمان با هفته دولت چندین طرح گازرسانی در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیامک حیدری مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک هفته دولت، رشد فزاینده گازرسانی به روستاها خصوصا مناطق سخت‌گذر، صعب‌العبور و ناهموار استان طی سال‌های گذشته را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: توسعه گازرسانی مناطق روستایی در جهت کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه و ایجاد رفاه نسبی برای آنهاست و این شرکت با توجه به محدودیت های مالی در حال انجام پروژه های تعریف شده است.
وی اذعان کرد: هم اکنون نیز در پروژه های مهم در حال اجرا در سطح استان که شامل گازرسانی روستایی، متقاضیان صنعتی و پروژه های ساختمانی هستند با پیشرفت حدود 64 درصدی مواجه هستیم.
مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از اتصال 3 روستای شهرستان اردل به شبکه گاز طبیعی در این ایام خجسته خبر داد و گفت: این طرح ها که از طرح های ملی نیز محسوب می شوند، با اعتباری بیش از 7500 میلیون ریال اجرا شده اند.
وی گفت: پروژه های یادشده در سال گذشته کلنگ زنی شده بودند که با تلاش شبانه روزی همکاران در واحدهای ذیربط هم اکنون آماده بهره برداری هستند.
حیدری ادامه داد: در ایام پیش رو، پروژه هایی از جمله گازرسانی به محله 39 منظریه شهرکرد و گازرسانی به متقاضیان صنعتی در سال 97 با اعتباری بالغ بر 91 هزار میلیون ریال کلنگ زنی خواهند شد که پیش بینی می شود کلیه پروژه‌های یادشده به تدریج تا پایان سال آینده به بهره برداری کامل برسند.
شایان ذکر است تاکنون 39 شهر از 40 شهر و 464 روستا از مجموع 946 روستای استان از این نعمت الهی برخوردار شده اند.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما