شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   00:02:20
شرکت های گاز استانی
12:181397/6/4 يكشنبه
گازرسانی به 3 روستای شهرستان اردبیل در دومین روز از هفته دولت

طی مراسمی، پروژه گازرسانی 3 روستای شهرستان اردبیل با اعتبار 40 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فیروز خدایی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در این مراسم که با حضور استاندار، فرماندار، نمایندگان مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از مردم روستای ایمیر از توابع شهرستان اردبیل برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، علی‌الخصوص شهیدان رجایی و باهنر، با بیان این مطلب اظهار داشت: با افتتاح این پروژه‌ها، بیش از 90 خانوار روستایی شهرستان اردبیل تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

وی افزود: هم اکنون در سطح استان بیش از 700 روستا طی 5 سال گذشته از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

این مقام مسئول با اشاره به برخورداری 456 هزار مشترک از نعمت گاز طبیعی در استان گفت: از این تعداد مشترک، بیش از 137 هزار مشترک طی 5 سال گذشته به زمره مشترکین گاز طبیعی پیوسته اند و امید است با بهره مندی 275 روستای دیگر تا آینده نزدیک، میزان بهره مندی خانوار روستایی از گاز طبیعی از 89 درصد به 97 درصد ارتقا یابد.

بهره برداری از 66 پروژه گازرسانی
این گزارش می‌افزاید: همچنین همزمان با هفته دولت، پروژه گازرسانی به 60 روستا و 6 پروژه گازرسانی به محورهای صنعتی در سطح استان در راستای کمک به صنعت، تولید و اشتغال با اعتبار 160 میلیارد ریال نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

خدایی با بیان این مطلب افزود: با گازدار شدن 60 روستا، بیش از یک هزار و 657 خانوار به جمع مشترکین گاز طبیعی خواهند پیوست.

وی با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی بزرگ برای گزارش خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم است، گفت: هفته دولت مهم‌‌ترین مناسبت تقویمی دستگاه‌‌های اجرایی است که مردم با نتایج تلاش ‏های مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا می شوند.

به گفته این مقام مسئول، با روند رو به رشد گازرسانی به روستاهای استان اردبیل در سال های اخیر، در آینده نزدیک 100 درصد روستاهای بالای 20 خانوار استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما