شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   22:22:26
شرکت های گاز استانی
12:161397/6/4 يكشنبه
به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت :
بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 236روستای آذربایجان غربی

در هفته دولت و با بهره برداری از عملیات گازرسانی به 189 روستای استان آذربایجان غربی بیش از 18 هزار خانوار از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر اظهار کرد: خوشبختانه بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته و همت کارکنان این شرکت شاهد بهره برداری از بزرگترین پروژه های عمرانی و خدمت رسانی از جمله گازرسانی به 18 مورد از صنایع و 3 ایستگاه CNG در استان آذربایجان غربی در این ایام خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای اتصال 189 روستای استان به شبکه گاز طبیعی کشور بیش از 880 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

شیخی همچنین به آغاز عملیات گازرسانی به 47 روستای استان در هفته دولت نیز پرداخت و تصریح کرد: به حول و قوه الهی در این هفته علاوه بر آغاز عملیات گازرسانی به این روستاها با تعدادی بالغ بر 3 هزار خانوار، پروژه تامین انرژی 116 صنعت و مصرف عمده را نیز شاهد خواهیم بود که با اجرایی شدن این طرح ها گام های موثری در توسعه استان برداشته می شود.

وی افزود: برای پروژه هایی که کلنگ آغاز عملیات اجرایی آنها به زمین زده می شود، بیش از 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برآورد شده که از پروژه های مهم توسعه ای و گسترش رفاه در آذربایجان غربی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: تمام تلاش و سعی مدیران و کارکنان شرکت گاز استان، جبران کاستی ها و خدمت رسانی بیشتر است؛ هدفی مهم و راهبردی اصلی که همه توان خود را برای تحقق آن به کار می‌بندیم.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما