شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:25:40

اطلاعات مرتبط

10:251393/3/3 شنبه
برگزاري دوازدهمين دوره مركز ارزيابي و توسعه مديران در شركت ملي گاز ايران

 رئيس آموزش و تجهيز نيروي انساني و دبير مركز ارزيابي و توسعه مديران از برنامه هاي مركز تا ابتداي ماه مبارك رمضان خبر داد...


رئيس آموزش و تجهيز نيروي انساني و دبير مركز ارزيابي و توسعه مديران از برگزاري دوازدهمين كانون ارزيابي و توسعه مديران در شركت ملي گاز ايران با حضور 10 تن از كارشناسان سطوح سرپرستي و مديريتي حوزه مديريت مالي و حسابرسي در تاريخ 29 و 30 ارديبهشت ماه خبر داد.

وي در ادامه افزود: بنا داريم تا به ياري خداوند تا ابتداي ماه مبارك رمضان طبق برنامه ريزي به عمل آمده در سطح شركت 6 كانون ارزيابي با حضور 60 تن از همكاران در حوزه هاي مختلف ( ستاد، مهندسي و توسعه ، پالايشگاه ها، شركت هاي گاز استاني و مناطق ) ، با هدف شناسايي شايستگي ها، پرورش توانمندي ها و استعدادهاي آنان و همچنين استعداد يابي نيروهاي بالقوه داراي توانايي مديريتي برگزار نماييم.

ايشان در ادامه افزود: تاكنون براي 120 تن از همكاران در سطح شركت، كانون ارزيابي برگزار گرديده و شركت كنندگان در جريان نتايج عملكرد خود، در جلسات بازخوردي قرار گرفته و نسبت به تدوين برنامه توسعه فردي خود اقدام نموده اند.

همچنين براي تعدادي از اين عزيزان ، كارگروه هاي آموزشي به منظور توسعه سازماني تدوين گرديده كه هم اكنون در حال فعاليت است.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما