شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   16:27:18
ورزشي و تفريحي
09:371392/12/17 شنبه
اختتامیه مسابقات ورزشی در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

به مناسبت سی و پنجمین بهار انقلاب و در راستای گرامیداشت ایام شکوهمند دهه فجر شورای ورزش شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با همکاری پایگاه مقاومت بسیج عاشورایی این شرکت یک دوره مسابقه فوتسال میان واحدها و یک دوره مسابقه شطرنج میان کارکنان با هدف ایجاد روحیه همکاری ،نشاط و تندرستی جسم در بین کارکنان ،برگزار کرد.
در مسابقات فوتسال که با حضور 10 تیم برگزار شد ،تیم ها در دور مقدماتی در دو گروه 5 تیمی به مصاف یکدیگر رفتند:
تیم های گروه الف:(حراست ،بهره برداری الف ،بن ،کنتورخوانی و حمل و نقل)
تیم های گروه ب:(بهره بردای ب ،فارسان ،مهندسی ،کوهرنگ و اردل)
در پایان این مرحله از مسابقات از گروه (الف) تیم های حراست و بن و از گروه (ب) فارسان و بهره برداری (ب) به مرحله نیمه نهایی راه یافته که با رو برو شدن این 4 تیم در این مرحله ،تیم های بن و فارسان توانستند با شکست حریفان خود جواز حضور در فینال این مسابقات را کسب نمایند.
در مرحله پایانی این دوره از مسابقات که در سالن ورزشی نشاط شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید ،در بازی رده بندی تیم بهره برداری ب با شکست تیم حراست به مقام سوم و تیم فارسان نیز با غلبه بر تیم بن موفق به کسب مقام نخست و دریافت جام قهرمانی گردید.
همچنین تیم بهره برداری الف با عملکرد مناسب خود جام اخلاق  این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
در مسابقات شطرنج که میان 10 نفر از کارکنان شرکت گاز استان چهار محال و بختیاری برگزار شد ،بعد از انجام مراحل مقدماتی ،نیمه نهایی و نهایی آقایان احسان فروزنده و مسعود عزیزی به مقام قهرمانی مشترک ،آقای سید مجتبی باقریان به مقام دوم و آقای قاسم علائی مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.
تاریخ به روز رسانی:.
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما