شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   14:38:39
ورزشي و تفريحي
13:591392/12/12 دوشنبه
پایان رقابت ورزشی بانوان به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و بزرگداشت انقلاب اسلامی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز

بانوان منطقه پنج عملیات انتقال گاز در رقابت های ورزشی دهه مبارک فجر حضور یافتند .
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ، همزمان با فرا رسیدن چهارمین دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به پاس بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بانوان بسیجی منطقه پنج در مسابقات ورزشی این ایام حضور یافتند .
در این دوره که با حضور بانوان شاغل ، همسران و فرزندان دختر کارکنان در سالن مرکز بهره برداری شیراز برگزار گردید، در دو بخش کارکنان شاغل در منطقه و همسران و فرزندان دختر ، نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند .
همچنین تیم والیبال بانوان منطقه پنج در مسابقات شورای فرهنگی صنعت نفت در بین تیم های شرکت کننده موفق به کسب عنوان مقام دوم تیمی و در رشته آمادگی جسمانی در بخش تیمی موفق به کسب مقام اول تیمی و در بخش انفرادی بانوان در رده های سنی 27-22 ، 33-28 ، 39-34 سال موفق به کسب مقام اول ، رده سنی 20-15 سال موفق به کسب مقام دوم ، رده های  سنی 46-40 و 52 سال به بالا موفق به کسب مقام سوم در این دوره از مسابقات گردیدند .
روابط عمومی منطقه ضمن تبریک به مدیریت و همکاران گرامی از خداوند سبحان برای ایشان توفیقات توام با سلامتی در راه نیل به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی مسئلت می نماید.
تاریخ به روز رسانی:.
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما