شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   14:57:18
ورزشي و تفريحي
10:181392/12/12 دوشنبه
طبیعت زیبای شهرستان جم میزبان کوهنوردان ایثارگر شرکت پالایش گاز فجرجم

کارکنان کوهنورد ایثارگرشرکت پالایش گاز فجرجم ، اردوی یک روزه تفریحی و ورزشی خود را درکوهها وطبیعت زیبای شهرستان جم برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم، ایثارگران جهت تجدید روحیه و تعامل و همدلی بیشتر ، تفرجگاه زیبای حرمی اناری از توابع شهرانارستان را در برنامه کوهنوردی خود قرار دادند.
حرمی اناری در کنار دیگر روستا ها وطبیعت های شهرستان جم دراین  فصل همواره میهمان تعداد زیادی از علاقمندان به طبیعت وگردشگری است.
کوهنوردان پالایشگاه در هفته ای که گذشت کوهپیمایی در کوههای زیبا وسرسبز روستاهای بهارستان وبهرباغ نیز در برنامه خود قرار دادند.
علاوه بر طبیعت زیبای این کوهستان ها ،بعضا آثار طبیعی وتاریخی درون انها نیز حکایت از قدمت باستانی وزندگی سال های دور در شهرستان جم دارد.
کوههای  روستای غربه  وارتفاعات ان ،کوهنوردی در مسیرهایی همچون تنگه آب شیرین- دارالمیزان،ارتفاعات اطراف روستای پلنگی و اطراف آبگرمک  از جمله این اماکنی بوده است که مورد کوهنوردی کوهنوردان فجرجم در بهمن ماه جاری قرار گرفته است.
جمعیت ایثارگر شرکت پالایش گازفجرجم یکی از فعال ترین برنامه های ورزشی فرهنگی را در برنامه خود دارد که کوهنوردی تنها بخشی از این برنامه هاست.
تاریخ به روز رسانی:.
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما