شعار سال 97-1
 
  
دوشنبه 25 شهريور 1398   07:45:50
15:541397/5/21 يكشنبه
معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد:
لزوم نگهداری و مهندسی مجدد شبکه های گازرسانی

معاون امور برنامه‌ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با توجه به روند رو به اتمام توسعه زیرساخت و گازرسانی در استان خراسان شمالی، بر لزوم برنامه‌ریزی جهت نگهداری و مهندسی مجدد شبکه‌های گازرسانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا مشایخی در نشست صمیمی اعضای هیئت مدیره و هیات رئیسه شرکت گاز استان خراسان شمالی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اقدامات شرکت در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان افزود: به حمدالله توسعه زیرساخت و گازرسانی به روستاها و شهرهای استان خراسان شمالی به پایان رسیده، از این رو بایستی در حال حاضر در راستای افزایش بهره‌وری و مهندسی مجدد گام برداشت تا بتوان خدمات ارزنده به مردم شریف استان ارائه داد.

وی تصریح کرد: منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه‌ هر سازمان است و لازم است به منظور افزایش بهره وری جهت افزایش رفاه و آرامش فکری و روحی پرسنل کوشید.

در ادامه این جلسه، حسن‌رضا میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در خصوص عملکرد این شرکت اظهار داشت: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرها و روستاهای استان به ترتیب 100 و 90 درصد است و تا پایان امسال با بهره‌برداری از پروژه های گازرسانی به روستاها، پرونده گازرسانی در استان بسته خواهد شد.

وی جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت مایع در متقاضیان عمده و صنعتی استان را از دیگر برنامه‌های دارای الویت شرکت، بیان کرد و افزود: برنامه‌ریزی جایگزینی 5 میلیون و 524 هزار لیتر سوخت مایع در 86 واحد عمده و صنعتی استان طبق مصوبه شورای اقتصاد صورت پذیرفته که انشاا... تا پایان سال 98 این برنامه محقق می شود.تاریخ به روز رسانی:.
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما