شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   01:16:45
15:571397/5/27 شنبه
پیام تبریک رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران به مناسبت ۲۶ مرداد ‌ماه:
آزادگان؛ نماد ایثار و مقاومت در برابر ظلم

«اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم، سلام مرا به آن‌ها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بوده است. (امام خمینی)»

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا حصارکی، رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران، با ارسال پیامی، سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی را به ملت ایران و آزادگان عزیز این شرکت تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
«تحمل دوری از خانه و خانواده و وطن و تاب آوردن زیر شکنجه‌های روحی و جسمی بسیار سنگین رژیم بعثی در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن و نیز تحمل زخم‌های به جا مانده از این غربت، کار هرکسی نیست و تنها مردان خدا و عاشقان اهل بیت (ع) تاب و تحمل این رنج را دارند که شما آزادگان عزیز و یادگاران به جای مانده از دوران دفاع مقدس، در زمره آنان هستید.
همه ایرانیان آن روز شیرین و مبارک 26 مرداد سال 69 را که در آن نخستین گروه از آزادگان عزیز به کشور بازگشتند، هرگز از یاد نخواهند برد؛ این روز به عنوان برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ما برای همیشه ثبت و درج شد؛ چراکه این شادی حاصل غربت و دوری شما از وطن و تحمل و اتکای به نیروی درونی بر اساس اعتقاداتی شگرف و جاودانی بود.
به همین مناسبت اینجانب فرصت را مغتنم دانسته و سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به همه ملت شریف ایران و آزادگان محترم شرکت ملی گاز ایران تبریک عرض می‌کنم.»
تاریخ به روز رسانی:.
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما