شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   16:15:13
12:381397/5/29 دوشنبه
در هفته دولت اتفاق می افتد:
بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 18 روستا و 7 واحد صنعتی استان ایلام

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از اتمام عملیات گازرسانی به 11 روستا در استان خبر داد و گفت: در هفته دولت مشعل گاز این روستاها در شهرستان های ایلام و دهلران روشن خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس‌اللهی اظهار کرد: با بهره برداری از این 11 روستا در هفته دولت، حدود هزار خانوار در بخش روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

وی همچنین در ادامه سخنان خود از آغاز عملیات گازرسانی به 7 روستا در شهرستان های بدره و مهران با پوشش حدود 200 خانوار در بخش روستایی خبر داد.

به گفته شمس اللهی، با بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای فوق، ضریب نفوذ برخورداری از گاز طبیعی در بخش روستایی به 81 درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در ادامه، از افتتاح گازرسانی به صنایع استان در هفته دولت اشاره کرد و گفت: در راستای توسعه گازرسانی در استان به خصوص در بخش صنعتی شاهد بهره برداری از منطقه ویژه مهران، کارخانه آسفالت شهرداری ایوان، کارخانه آسفالت خرداد راه شهرستان چرداول، شهرک صنعتی بدره، شهرک صنعتی مهران، کارخانه آجر ایلام سفال سرابله و کارخانه گچ ماربره از توابع شهرستان مهران خواهیم بود.

به گفته این مقام مسئول، اعتبار کلی پروژه های فوق الذکر مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در پایان به بخش مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و گفت: شرکت گاز استان ایلام در بخش مسئولیت های اجتماعی مبادرت به آسفالت روستاهای بخش سیوان به طول 14 کیلومتر کرده که در هفته دولت سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


تاریخ به روز رسانی:.
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما