شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   16:15:53

اخبار روابط عمومي‌ها

12:251397/5/13 شنبه
اقدامات کیفی شرکت گاز استان گیلان در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین

شرکت گاز استان گیلان در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشترکین خود، اقدام به اجرای پروژه های کیفی گسترده ای از قبیل اجرای پروژه های قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، GIS، طرح سفیران انرژی، بهینه سازی مصرف سوخت، گرمکن های ایستگاه های تقلیل فشار گاز، مرکز پیام و امداد متمرکز، ایجاد شبکه پرسرعت مخابراتی در ادارات گاز استان، راه اندازی سامانه پرداخت تلفنی 3415 و نیز اپلیکیشن خدمات الکترونیک کرده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان این موضوع اظهار داشت: پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب از نیمه دوم سال 96 در سراسر استان آغاز شده و در آن کنتورخوان با مراجعه به درب منزل و قرائت کنتور و ارسال و دریافت اطلاعات به کمک تلفن همراه یا تبلت و از طریق بستر اینترنت پرسرعت، در همان لحظه صورتحساب را چاپ و در اختیار مشترک قرار می دهد.
وی با اشاره به این موضوع که این پروژه کیفی با استقبال گسترده مردم و مشترکین مواجه شده، گفت: هم اکنون این طرح از سوی 125 کنتورخوان در سراسر استان در حال اجرا است و این کار سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ها، شفافیت در صورتحساب های صادره و ... شده است.
اکبر در راستای خدمات رسانی بهتر به مشترکین از راه اندازی نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز خبر داد و گفت: مشترکین می توانند با ورود به سایت شرکت گاز استان و دانلود اپلیکیشن خدمات الکترونیک شرکت از طریق کلیک بر روی آدرس و یا اسکن کردن بارکد، از خدمات گسترده این نرم افزار بهره مند شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: در این نرم افزار قابلیت های فراوانی از قبیل مشاهده صورتحساب و پرداخت قبض، اعلام کارکرد کنتور، ثبت درخواست و شکایت، مشاهده اخبار شرکت و .... قرار داده شده و مشترکین محترم می توانند با نصب این نرم افزار تا حد زیادی کارهای مربوط به گاز را به راحتی انجام دهند.
وی هدف اصلی شرکت گاز را کسب رضایت حداکثری مشترکین عنوان کرد و گفت: به منظور تحقق این هدف و کاهش زمان و هزینه ارتباط مشترکین با شرکت علاوه بر موارد فوق، سامانه تلفنی اختصاصی 3415 به منظور پرداخت صورتحساب گاز و اعلام کارکرد کنتور نیز راه اندازی شده است.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان ساخت اجرای این پروژه ها سبب توسعه دولت الکترونیک و بی‌نیاز شدن از مراجعه حضوری به ادارات گاز یا بانک ها و به تبع آن کاهش صرف وقت و هزینه و افزایش سطح رضایتمندی مشترکین عزیز شده است.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما