شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   15:57:36

اخبار روابط عمومي‌ها

12:481397/5/30 سه‌شنبه
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای بخش حمیل در استان کرمانشاه

در مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی دیگر از مسئولین و مردم کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای بخش حمیل بر زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در آیین آغاز عملیات اجرایی این پروژه گازرسانی اظهار کرد: جهت اجرای این پروژه گازرسانی، قریب به 80 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که از محل منابع داخلی شرکت گاز تامین می شود.
سیروس شهبازی گفت: در قالب این پروژه گازرسانی که در مدت یک سال به اتمام می رسد، 2 هزار خانوار ساکن در این روستاها از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
وی افزود: در حال حاضر 61 درصد جمعیت روستایی استان کرمانشاه در قالب یکهزار و 50 روستا از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به روستاهای باقیمانده به سرعت در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اشاره به در دست اجرا بودن گازرسانی به بیش از 500 روستای استان، تصریح کرد: برنامه این شرکت گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار استان، طی دو سال آینده است که با این اقدام، ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی به بالای 90 درصد خواهد رسید.
شهبازی در بخش دیگری از سخنانش از کشاورزان و زارعین منطقه درخواست کرد در راستای اجرای پرشتاب و بدون وقفه این پروژه، در زمینه تحصیل اراضیِ محل عبور لوله های گاز، همکاری لازم را با شرکت گاز استان داشته باشند.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما