شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   14:36:34

اخبار روابط عمومي‌ها

12:461397/4/10 يكشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل:
گازرسانی به 300 روستا در استان اردبیل در آینده نزدیک

در آینده نزدیک با گازرسانی به 300 روستای دیگر در استان اردبیل، میزان بهره مندی خانوار روستایی از گاز طبیعی در این استان به 98 درصد خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فیروز خدایی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت‌مدیره این شرکت، با بیان این مطلب اظهار داشت: عملکرد شرکت گاز استان در حوزه گازرسانی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته به نحوی که در حال حاضر 100 درصد خانوار شهری و 88 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
خدایی در ادامه افزود: انشاا... با حضور رئیس هیأت‌مدیره جدید شاهد رشد و بالندگی هر چه بیشتر شرکت گاز استان اردبیل در ارایه خدمات بهینه به مشترکین گاز خانگی خواهیم بود.
این گزارش می افزاید در این آیین کریم ا... حدادی، به عنوان رئیس جدید هیأت‌مدیره شرکت گاز استان اردبیل معرفی و از زحمات افشین اسدی رئیس هیأت‌مدیره قبلی این شرکت تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم کریم ا... حدادی با اشاره به آمارهای موجود در حوزه گازرسانی و سایر فعالیت‌های شرکت گاز استان اردبیل، قابلیت‌های عملکردی کارکنان شرکت گاز استان اردبیل را در مقایسه با سایر شرکت ها و دستگاه های اجرایی بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: تغییرات در سطوح مدیریتی نه تنها در یک شرکت یا کشور بلکه در تمام دنیا امری طبیعی است و مختص این شرکت نبوده و نیست، ولی آن چیزی که از عملکرد هر شخص و یا مدیری در این دنیا می ماند، نام نیک و اخلاق نیک است از این رو باید تلاش کنیم در هرجایی که هستیم فقط از خود نام نیک بگذاریم والا همه چیز فنا شدنی است.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما