شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   22:13:59

اخبار روابط عمومي‌ها

11:131397/4/13 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خبر داد:
افزایش گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی در استان بوشهر

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به فروش سالانه بالغ بر 12 میلیارد مترمکعب گاز در استان، از افزایش روزافزون گازرسانی به واحدهای تولیدی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی در نشست بررسی وضعیت گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان ضمن بیان خبر فوق، اظهار کرد: سال گذشته بیش از 72 صنعت عمده از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند که امسال این آمار افزایش خواهد یافت .
وی در ادامه اظهار داشت: این طرح در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و به منظور کاهش هزینه های آنها، افزایش بهره وری این واحدها، ارتقای محیط زیست و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در همین رابطه بیان داشت: همچنین با گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان می توان ضمن تقویت ساختارهای اقتصادی، در راستای ایجاد اشتغال پایدار نیز گام برداشت، همچنانکه سال گذشته این شرکت توانست با توسعه گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ از قبیل پتروشیمی متانول کاوه، سیمان منددشتی و ... زمینه اشتغالزایی غیر مستقیم برای 1600 جوان هم استانی را فراهم کند.
رحمانی در بخش دیگری از صحبت های خود از نحوه توزیع گاز مصرفی استان سخن گفت و افزود: شرکت گاز استان بوشهر سالانه بالغ بر 12 میلیارد مترمکعب گاز به مشترکین خود تحویل می دهد که از این میزان، ۶۸ درصد به مصرف پتروشیمی‌ها، ۲۸ درصد نیروگاه‌ها، 3 درصد به مصرف سیمان، CNG و سایر صنایع و کمتر از یک درصد نیز به مصارف خانگی و عمومی می رسد.
وی همچنین با بیان اینکه، کمک به رونق و شکوفاییِ صنعت استان از طریق توسعه گازرسانی به صنایع از جمله
مهم ترین اولویت های کاری این شرکت است، تصریح کرد: انشاا... با برنامه‌های تدوین شده، شرکت گاز استان بوشهر تا اُفق ۱۴۰۰ به نخستین شرکت فروش گاز صنعتی در کشور تبدیل می شود.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما