شعار سال 97-1
 
  
دوشنبه 25 شهريور 1398   08:13:41

اخبار روابط عمومي‌ها

12:481397/4/12 سه‌شنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:
تداوم عملیات گاز رسانی به 28 روستای شهرستان هشترود

روند پیشرفت پروژه های جدید گازرسانی در شهرستان هشترود با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و فرماندار این شهرستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدرضا رهنمای توحیدی مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در این بازدید به بهره مندی 100 درصدی خانوار شهری و 85 درصدی خانوار روستایی شهرستان هشترود اشاره کرد و گفت: انشاءا... با به ثمر رسیدن پروژه های در دست اجرای شرکت گاز در شهرستان هشترود، بهره مندی روستایی این شهرستان 10 درصد افزایش یافته و 1100 خانوار جدید به مدار مصرف گاز طبیعی کشور متصل خواهند شد.
وی افزود: از 185 روستای واجد شرایط گازرسانی در شهرستان هشترود، 129 روستا گازدار شده و 28 روستا در دست اجرا و 28 روستا نیز در مرحله مطالعه و طراحی قرار دارد.
لازم به ذکر است، علاوه بر ارزیابی روند اجرای پروژه های عمرانی شهرستان هشترود، میزان پیشرفت پروژه احداث ساختمان اداری و امداد نظر کهریزی نیز مورد بازدید قرار گرفت.
فرماندار شهرستان هشترود نیز در این بازدید نیز ضمن مطلوب ارزیابی کردن روند اجرای پروژه ها و تقدیر از عملکرد شرکت گاز استان، ابراز امیدواری کرد: پروژه های در دست اجرا با شتابی روزافزون در کمترین زمان ممکن تحقق یافته و درصد بهره مندی این شهرستان از نعمت پاک گاز طبیعی افزایش یابد.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما