شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   14:42:14

اخبار روابط عمومي‌ها

15:241397/5/16 سه‌شنبه
در نخستین هم اندیشی مدیران منابع انسانی شرکت‌های پالایش گاز مطرح شد:
ضرورت ایجاد یک مدل هماهنگ برای منابع انسانی

نخستین جلسه از سری جلسات هم اندیشی منابع انسانی شرکت‌های پالایش گاز در محل مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در توسعه پایدار که نقش انکارناپذیری در اثربخشی سازمان‌ها دارد، منابع انسانی کارا و دارای انگیزه است که این موضوع همواره از دغدغه مدیران و رؤسای این حوزه است.
در همین راستا، امور هماهنگی و پشتیبانی مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید با توجه به رسالت و وظایف ذاتی و سازمانی خود بر آن شد تا نسبت به برپایی سلسله جلساتی در قالب هم اندیشی با رویکرد کاهش هزینه های آزمون و خطا و تحقق فلسفه مدیریت دانش، ضمن به اشتراک گذاری دانش ماخوذه و اقدامات آزموده شده در شرکت های پالایش گاز، به بررسی نحوه افزایش سطح کارآمدی در راستای تولید پایدار مبادرت ورزد.
از این رو نخستین جلسه هم اندیشی منابع انسانی شرکت‌های پالایش گاز با حضور مدیران و روسای منابع انسانی پالایشگاه ها برگزار شد که در آن شناسایی چالش ها، ارائه راهکارها جهت ارتقای سطح انگیزش شغلی، کاهش دغدغه مدیران، استفاده از آموزه ها و آزموده ها، اشتراک گذاری دانش ماخوذه، چگونگی حفظ و نگهداشت نیروی انسانی و ارتقای سطح بهره وری نیروی کار و تأثیر آن در کارایی و اثربخشی سازمانی از جمله مهمترین اهداف این جلسه بر شمرده شد.
بر اساس این گزارش، همچنین تشریح و بررسی چالش های موجود حوزه منابع انسانی شرکت های پالایش گاز همراه با ارائه راهکارهای چگونگی جهت برون رفت از آنها از دیگر موضوعات این نشست بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در خاتمه مقرر شد این جلسات بصورت مستمر و فعال و بطور موردی با حضور نمایندگان مرتبط واحدهای ستادی شرکت ملی گاز ادامه یابد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما