شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   14:23:49

اخبار روابط عمومي‌ها

12:081397/5/2 سه‌شنبه
مدیر عامل شرکت گاز استان تهران تأکید کرد:
لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی

مدیر عامل شرکت گاز استان تهران بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب، برق و گاز تآکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمد دارابی، اظهار داشت: به تمام روسای ادارات گاز مناطق، نواحی و حوزه های ستادی تاکیده شده، توصیه‎های لازم را در خصوص صرفه جویی جدی بگیرند و الزامات لازم را در استفاده از اموال عمومی رعایت کنند. همچنین از همکاران در واحدهای مختلف شرکت درخواست کرده‌ایم که اگر جلساتی خارج از شرکت با حضور مدیران واحدها برگزار می‌شود، سعی کنند تا حتی الامکان از یک وسیله نقلیه استفاده کنند.
وی افزود: به تمام واحدها و کارکنان شرکت ابلاغ شده که در پایان ساعت اداری، کلیه وسایل برقی را خاموش کنند و استفاده درست از آب آشامیدنی را جزو وظایف اصلی خود بدانند. ضمن اینکه باید برای کاهش مصرف کاغذ هم نیز تلاش بسیار کرد تا جایی که امکان دارد کاغذ را حذف کنیم و به جای آن از امکانات الکترونیکی بهرمند شویم.
دارابی در ادامه سخنان خود در خصوص مناقصات و انتخاب پیمانکاران افزود: در انتخاب پیمانکاران باید هوشمندانه عمل کنیم تا از انجام موازی کاری و دوباره کاری پرهیز شود زیرا؛ با انتخاب پیمانکار مناسب پروژه‌ها در زمان کمتری به اتمام می‌رسند.
مدیر عامل شرکت گاز استان تهران در پایان اظهار داشت: رضایت شغلی برای کارمندان شرکت گاز از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ زیرا زمانی که کارمندان شرکت از شغل و فعالیت خود در شرکت راضی باشند، با تمام توان و انرژی خود، برای بهبودی شرکت تلاش خواهند کرد، همچنین ملاقات عمومی مدیرعامل و مدیران با کارکنان جزو اقدامات اصلی ما محسوب می‌شود.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما