شعار سال 97-1
 
  
دوشنبه 25 شهريور 1398   07:04:41

اخبار روابط عمومي‌ها

12:161397/4/23 شنبه
آغاز گازرسانی به 16 روستای شهرستان کلات در خراسان رضوی

طرح گازرسانی به 16 روستای شهرستان کلات در خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان و تنی چند از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، در این مراسم که در محل روستای "ایده لیک" شهرستان کلات برگزار شد، اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی رکورددار اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در بحث گازرسانی روستایی در کشور بوده است.
سیدحمید فانی افزود: در سال 96 موفق شدیم به لطف خدا و تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان، 365 روستا را گازرسانی و عملیات اجرایی 365 روستا را آغاز کنیم. به تعبیری در سال گذشته هر 12 ساعت یک روستا گازرسانی شد. امسال نیز عهد کرده‌ایم هر روز یک روستا و دو مورد صنعت را گازرسانی کنیم.
وی در ادامه به تشریح وضعیت گازرسانی روستایی کلات مطابق با آخرین تقسیم بندی های کشوری پرداخت و گفت: در حال حاضر 9 روستای کلات با ضریب نفوذ 59.6 درصد گازدار هستند و انشاا... با بهره برداری از این 16 روستا با جمعیت 1800 خانوار، به ضریب 94.4 درصد خواهیم رسید.
وی اضافه کرد: 130 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده و انشاا.. با تعامل و همکاری مردم و مسئولان در مدت زمان 365 روز موفق به بهره برداری از آن خواهیم شد.
فانی همچنین از آمادگی شرکت گاز خراسان رضوی برای گازرسانی به دو روستای فاقد گاز "حمام قلعه" و "جلیل آباد" در کلات خبر داد و گفت: در صورت مساعدت مسئولان برای صدور مجوزهای لازم این دو روستا نیز گازرسانی شده و به ضریب 100 درصد خواهیم رسید.
در این جلسه، حجت‌‌الاسلام والمسلمین نصراله پژمان‌فر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و حجت‌‌الاسلام والمسلمین حسین زاده بحرینی از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
کلات در شمال شرقی استان خراسان رضوی و در فاصله 145 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما