شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:28:29

اخبار روابط عمومي‌ها

12:221397/5/24 چهارشنبه
در سال جاری اجرایی خواهد شد
مجهز شدن 50 ایستگاه گازرسانی در استان اصفهان به سیستم مانیتورینگ آنلاین

در سالجاری ۵۰ ایستگاه گازرسانی در استان اصفهان، مجهز به سیستم مانیتورینگ آنلاین می شود که این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال بزودی اجرایی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان این مطلب از انجام عملیات کالیبراسیون سیستم‌های تصحیح کننده با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال در سال ۹۷ خبر داد و افزود: با توجه به سیاست و خط مشی شرکت گاز استان اصفهان مبنی بر استفاده بهینه از منابع و بهبود روش‌های اندازه‌گیری، امسال به صورت سه ماهه و سالیانه، دستورالعمل تراز گازی که با همکاری اداره گاز کاشان، تدوین شده، تهیه که با اجرای این دستورالعمل، هر اداره می تواند تراز گاز منطقه تحت پوشش را ارزیابی وکنترل کند.
وی افزود: هم اکنون در ۲۴ ایستگاه ۱۰۰ هزار متر مکعبی و بالاتر که حدود ۸۰ درصد گاز ورودی از طریق کنتورهای آلتراسونیک و۲۰ درصد مابقی نیز از طریق کنتورهای توربینی مورد سنجش و اندازه گیری قرار می گیرد، این مهم انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در خصوص آموزش نیروی انسانی در سال گذشته بیان داشت: بالغ بر ۴۲۶ دوره آموزشی به میزان ۱۳۱ هزار و 744 نفر ساعت برای کارکنان شرکت گاز استان اصفهان طی سال ۹۶ برگزار شد که این میزان نسبت به سال ۹۵ ، رشد ۳۷ درصدی داشته است.
علوی، سرانه آموزش مدیران را در سال گذشته بالغ بر ۱۳۰٫۵ ساعت بر شمرد و گفت: سال گذشته سرانه آموزش در بخش کارکنان رسمی ۱۳۰٫۳ ساعت و کارکنان غیررسمی ۲۷ ساعت، تعیین شد.
وی با اشاره به میانگین اثربخشی دوره‌های آموزشی بالغ بر ۸۰ درصد طی سال ۹۶، افزود: در این سال ۲۱۰ نفر نیز در دوره های آموزشی خارج سازمان شرکت کردند.
این مقام مسئول در ادامه سخنان خود در خصوص اولویت‌ها و اهداف کاری این شرکت در بخش فناوری اطلاعات طی سال ۹۷ گفت: توسعه خدمات دفاتر پیشخوان، راه‌اندازی میز خدمت الکترونیک، تعریف و پیگیری پروژه بهبود (ICT master plan)، حرکت به سوی پیاده سازی iso27001 و استاندارد ISMS، راه‌اندازی دیتا سنتر دوم و تهیه، تولید و توسعه سامانه های شرکت با هدف ارائه سرویس ها و خدمات الکترونیکی از اولویت‌ها و اهداف کاری این شرکت در بخش فناوری اطلاعات است.
وی همچنین در پایان طراحی و توسعه سامانه آرشیو الکترونیک و نرم افزار اسکن سریع، توسعه و پشتیبانی ماژول های TMMS -GIS – حفاظت از زنگ – انبارک – اموال – کنترل پروژه – امور پیمان ها – نصب و انشعابات، پیگیری اعمال تغییرات مورد نیاز در سامانه مشترکین و BI و نصب سامانه EP را از مهمترین اقدامات سال گذشته این شرکت در راستای فناوری و اطلاعات برشمرد.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما