شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   16:53:42

اخبار روابط عمومي‌ها

12:451397/5/30 سه‌شنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی:
تداوم عملیات گازرسانی به حدود 82 هزار خانوار در استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با بیان این مطلب که در سال 97 روزانه یک روستا و 2 صنعت در این استان گازدار می شود، گفت: این شرکت توانسته طی دولت یازدهم و دوازدهم گام های بلندی در بحث محرومیت زدایی از روستا‌های استان بردارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید حمید فانی دراین باره اظهار کرد: شرکت گاز استان خراسان رضوی از جمله مجموعه‌هایی است که توانسته طی سال های گذشته در راستای تحقق اهداف مورد نظر رهبری مبنی بر توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی حرکت کند.
وی با اعلام اینکه در سال گذشته موفق به ثبت رتبه نخست گازرسانی روستایی کشور شده‌ایم، خاطرنشان کرد: در سال 95 هر 2 روز یک روستا و در سال 96 نیز هر 12 ساعت یک روستا گازدار و در 12 ساعت دیگر عملیات اجرایی گازرسانی به یک روستا آغاز شد.
فانی گفت: هم اکنون 72 شهر و یکهزار و 799 روستای استان خراسان رضوی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و این در حالی است که تا ابتدای سال 92، تنها 946 روستای این استان گازدار بود.
وی با بیان اینکه میزان برخورداری روستاییان خراسان رضوی تا ابتدای سال 92 برابر با 56 درصد بوده ولی این میزان در حال حاضر به 83 درصد ارتقا یافته است، اظهار کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در سال 97 نیز روزانه یک روستا و دو مورد صنعت گازرسانی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی محرومیت زدایی و برابر کردن شیب خدمت در تمام روستا‌ها و شهر‌های استان را یکی از اهداف مهم و مورد پی‌گیری کارکنان شرکت گاز عنوان کرد و گفت: درحال حاضر عملیات گازرسانی به 81 هزار و 721 خانوار در حال اجرا است و امیدواریم با همدلی و همزبانی مردم و مسئولان بزودی شاهد بهره‌مندی حداکثری همگان از نعمت الهی گاز باشیم.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما