شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   15:08:39

اخبار روابط عمومي‌ها

13:001397/5/23 سه‌شنبه
برگزاری دوره آموزشی مامور قرائت کنتور گاز در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی

مطابق تفاهم‌نامه فی‌مابین شرکت ملی گاز و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و در راستای اجرای نظام جامع آموزش مشاغل پیمانکاری، دوره‌ آموزش شغل "مامور قرائت کنتور گاز" با همکاری شرکت گاز و اداره کل فنی و حرفه ای استان در مرکز شماره 1 آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بجنورد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن رضا میر بلوکی مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در تبیین اهمیت این تفاهم نامه گفت: هدف از این تفاهم‌نامه، اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی و حرفه‌ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان فنی و حرفه ای و اجرای نظام جامع آموزش نیروهای پیمانکاری طبق استانداردهای شغلی صنعت گاز است.
وی با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی این شرکت، سرمایه گذاری بر روی منابع انسانی است، با اشاره به مفاد تفاهم نامه امضاء شده، تصریح کرد: تخصیص فضای مناسب جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای و ارائه گواهی صلاحیت حرفه ای سازمان به شرکت کنندگان در کارگاه های مذکور، از مهمترین موارد این تفاهم نامه است.
میربلوکی گفت: برای آموزش این نیروها از همکاران و کارشناسان مطلع و باتجربه استفاده شده که مطالب مربوطه مطابق استانداردها بهمراه جزوات تدوین شده، ارائه خواهند شد.
وی در ادامه تصریح کرد: در همین راستا، دوره آموزشی نیروهای امداد گازبانی نیز در شرف برنامه ریزی است و انشاا.. برای دوره‌های مشابه نیز پس از تعیین استاندارد های آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز اقدام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در خاتمه اظهار داشت: در پایان دوره نیز مطابق ضوابط سازمان فنی و حرفه ای کشور از مطالب ارائه شده، آزمون آنلاین گرفته می شود و برای نفراتی که حد نصاب نمره را بدست آورند، گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای بین المللی صادر خواهد شد.
شایان ذکر است این دوره آموزشی از روز چهارشنبه 17 مرداد ماه برای 30 نفر از مأمورین کنتورخوان در 2 گروه به مدت 110 ساعت آغاز شده است.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما