شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   15:33:00

اخبار روابط عمومي‌ها

12:001397/4/20 چهارشنبه
با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی به مشترکین انجام شد
طراحی و ساخت نخستین خودروی مجهز به تجهیزات 96 گانه امداد در شرکت گازاستان گلستان

با هدف ارتقای سطح خدمات‌رسانی و امدادرسانی به مشترکین استان گلستان، طراحی و ساخت نخستین نمونه خودروی مجهز به تجهیزات 96 گانه برابر سند جامع امداد شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز این استان اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان، در این خصوص گفت: بر اساس تفاهم صورت گرفته و هماهنگی‌ها و نظرات کارشناسی انجام شده با یک شرکت دانش بنیان، خوشبختانه طرح کابین یک دستگاه خودروی نمونه در شهرستان گرگان رونمایی شد تا در این رابطه بتوانیم از ظرفیت وفضای مناسب کابین خودرو به نحو مطلوبی استفاده کنیم.
محمدرحیم رحیمی تصریح کرد: با این طراحی مناسب، هر یک از تجهیزات امداد رسانی و دستگاه های اندازه گیری و تقلیل فشار گاز در فضای مناسب خود که قبلا پیش بینی وجا نمایی شده بودند قرارگرفته و ماموران امداد با مراجعه به هر یک از قسمت های مشخص، از تجهیزات مورد نظراستفاده می کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اظهار داشت: تجهیز و طراحی این خودرو سبب می شود تا عملیات امداد و خدمات رسانی که رسالت اصلی واحد امور بهره برداری است به بهترین نحوممکن به انجام برسد واین مهم در راستای افزایش رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز صورت پذیرفته است .
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما