شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   15:01:44

اخبار روابط عمومي‌ها

12:381397/4/26 سه‌شنبه
در کارگاه نظام پیشنهادهای گاز خراسان شمالی مطرح شد:
جدید و مفید بودن دو شرط اصلی در تحقق نظام پیشنهادها

کارگاه آموزشی نظام پیشنهادها و تکنیک های خلاقیت با حضور 52 نفر از اعضاء هئیت رئیسه، روسای واحدها و ارزیابان کمیته های نظام پیشنهادها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، دوره آموزشی نظام پیشنهادها و تکنیک های خلاقیت به مدت دو روز در 19 و 20 تیر با حضور 52 نفر برگزار شد و تدریس سرفصل های این دوره آموزشی را "دکتر سعید فتح الهی راد" از اساتید به نام و مجرب نظام پیشنهادها بر عهده داشت.
وی ماموریت اصلی نظام پیشنهادها را ایجاد فرهنگی در سازمان دانست که کلیه کارکنان را ترغیب کند تا در زمینه کاری خویش گام های کوچک مستمر رو به جلو بردارند.
فتح الهی راد همچنین با بیان اهمیت مشارکت کارکنان در زمینه ارائه پیشنهاد و مشارکت جهت بهبود روند امور، یادآور شد: لازمه وجودی نظام پیشنهادها، استفاده از فکر و اندیشه کارکنان جهت مسئله یابی و حل مشکلات ایجاد شده است که امرزوه شاهد گسترش روز افزون کار گروهی و مدیریت مشارکتی هستیم که این مهم ، خود نشان از رعایت استاندارد های لازم در سطوح بالا با دانش بر اثربخشی نظام پیشنهادها در توسعه و نوآوری دارد.
شایان ذکر است این کارگاه آموزشی با هدف تشویق و ترغیب همکاران به مشارکت و حضور در فعالیت های شرکت به منظور ایجاد انگیزه، تعلق سازمانی، مسولیت پذیری و در نتیجه بهبود مستمر و بهره وری بالا برگزار شد.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما