شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   22:14:45

اخبار روابط عمومي‌ها

12:481397/5/21 يكشنبه
پایان عملیات ساخت اجکتورهای واحد گوگردسازی پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی

همسو با جلوگیری از انتشار گازهای اسیدی و خوردگی در تاسیسات، عملیات ساخت اجکتورهای واحد گوگردسازی پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، رئیس کارگاه مرکزی پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن بیان مطلب فوق، گفت: اجکتورهای واحد گوگردسازی پالایشگاه نهم که به علت خوردگی شدید مدتی در فرآیند قرار نداشتند به همت متخصصان و کارکنان پرتلاش کارگاه مرکزی این پالایشگاه با موفقیت بازسازی شدند.
سید پیام سجادی در ادامه اظهار داشت: با انجام فرآیند مهندسی معکوس بر روی مدل تخریب شده و آنالیز متریال، اسناد فنی اجکتورهای واحد گوگردسازی پالایشگاه تولید و سپس با راهبری متخصصان و کارکنان کارگاه مرکزی و متخصصان بخش های جوشکاری و تراشکاری این مهم ساخته و با استانداردهای لازم آزمایش شد.
این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: ساخت این تجهیز درون پالایشگاه، علاوه بر خودکفایی و کسب دانش فنی آن، منجر به صرفه اقتصادی یک میلیارد ریالی برای پالایشگاه شد.
به گفته وی، انجام این مهم از لحاظ فرآیندی، مانع از انتشار گازهای اسیدی و خوردگی تاسیسات در پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی خواهد شد.
رئیس کارگاه مرکزی پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی در پایان عنوان کرد: متخصصان کارگاه مرکزی اکنون با تمام تلاش و گام های استوار در مسیر خوداتکایی گام های بزرگی برداشته اند و امیدواریم در سایه همدلی و کار گروهی در این آزمون بزرگ سربلند باشیم.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما