شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   00:58:10

اخبار روابط عمومي‌ها

11:341397/4/13 چهارشنبه
برگزاری دوره آموزشی نیروهای کنتور خوان در شرکت گاز استان گلستان

در راستای توانمندسازی و ارتقای سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری، تفاهم نامه آموزشی بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان، در این خصوص گفت: در همین رابطه این شرکت به منظور بهره‌گیری از این فرصت بوجود آمده و براساس تفاهم نامه منعقده و تعهدات قید شده، دوره آموزشی را با هماهنگی امور بهره برداری و همکاری واحد آموزش، برای پرسنل کنتورخوان برگزار کرد.
محمدرحیم رحیمی افزود: در این دوره آموزشی، تعداد 100 نفر از مأمورین کنتورخوان در 7 گروه در کلاس های مورد نظر آموزش می بینند که کلاس ها از روز شنبه 9 تیر ماه آغاز شده است.
وی ادامه داد: برای آموزش این نیروها از همکاران و کارشناسان مطلع و باتجربه استفاده شده که مطالب مربوطه مطابق استاندارها بهمراه جزوات تدوین شده ارائه خواهند شد.
رحیمی تصریح کرد: در همین راستا، دوره آموزشی نیروهای امداد گازبانی نیز در شرف برنامه ریزی است و انشاءا.. برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استاندارد های آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز ایران اقدام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در خاتمه اظهار داشت: در پایان دوره نیز از مطالب ارائه شده آزمونی گرفته می شود و به نفراتی که حد نصاب نمره را بدست می آورند، گواهینامه پایان دوره صادر خواهد شد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما