شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:22:55

اخبار روابط عمومي‌ها

13:091397/4/6 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خبر داد:
برخورداری ۱۰۰ درصدی شهرها و 98 درصدی روستاهای گناوه از نعمت گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در جلسات جداگانه‌ای با شهردار و فرماندار شهرستان گناوه به تشریح وضعیت گازرسانی در این شهرستان پرداخته و در همین رابطه بر نحوه تعامل و همکاری هرچه بیشتر در راستای توسعه گازرسانی در این منطقه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در گناوه بیان داشت: در حال حاضر 100 درصد شهرها و 98 درصد از روستاهای شهرستان گناوه تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که این میزان ضریب نفوذ گاز، از متوسط گازرسانی استانی و کشوری نیز بالاتر است.
وی در ادامه افزود: تاکنون در گناوه قریب به 400 کیلومتر شبکه اجرا گردیده که با تحقق این امر کلیه شهرها و نیز تمامی روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر همچنین در خصوص اقدامات پیش رو تصریح کرد: عملیات توسعه گازرسانی در شهر گناوه همچنان ادامه خواهد یافت که در این رابطه 25 کیلومتر توسعه شبکه حفره‌های خالی به همراه نصب 1450 انشعاب با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون تومان طی سالجاری اجرا خواهد شد.
رحمانی در خصوص گازسانی به صنایع این شهرستان نیز بیان داشت: در حال حاضر گازرسانی به 28 صنعت عمده و مرغداری در این شهرستان در دست اجرا است که انشاالله این طرح‌ها به تدریج تکمیل خواهند شد.
در ادامه این نشست، فرماندار شهرستان گناوه ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در زمینه توسعه گازرسانی در این شهرستان، وضعیت موجود را بسیار مطلوب ارزیابی و بر تداوم روند موجود تاکید کرد.
همچنین در جلسه با شهردار گناوه، مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خواستار حمایت شهرداری در خصوص ترمیم سریع و مطلوب آسفالت ها پس از اتمام عملیات گازرسانی شده و شهردار نیز در این رابطه قول مساعد داد.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما