شعار سال 97-1
 
  
دوشنبه 25 شهريور 1398   07:30:01

اخبار روابط عمومي‌ها

12:301397/4/23 شنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان تصریح کرد:
هدف شرکت گاز؛ پاسخگویی سریع و شفاف به مراجعین

در سه ماه نخست سال جاری در مجموع، تعداد مراجعات مردمی 31 مورد بوده که توانستند با مسئولین مربوطه دیدار و طرح موضوع کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: پس از طرح درخواست و مشکل از سوی ارباب رجوع، دستور اقدام لازم برای رسیدگی به درخواست ها صادر شده و موارد درخواستی از سوی روابط عمومی پیگیری و پاسخ لازم به آنها داده شده است.
وی اظهار داشت: بیشترین موضوع مراجعه هفتگی مربوط به درخواست شبکه و نصب علمک (42 درصد) بوده که بیشتر این موارد هم در رابطه با منازل فاقد سند و پروانه ساخت (نسقی) بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: همچنین مشکل صورتحساب گاز و درخواست اشتغال به کار به ترتیب با 17 و 11 درصد در رده بعدی موضوعات مراجعات حضوری قرار دارد.
وی از نکات قابل توجه مراجعات مردمی در سه ماه اول 97 را حضور تنها یک مراجعه کننده با درخواست گازرسانی به روستا عنوان کرد و اظهار داشت: با تدبیر دولت و تصویب بند "ق" تبصره 2 قانون بودجه سال 93، مصوبه شورای اقتصاد برای گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار صادر شد و شرکت گاز استان گیلان با پیشگامی در این طرح به روستاهای زیادی گازرسانی کرد؛ از این رو آمار مراجعات حضوری بویژه شوراها و روستائیان برای درخواست گازرسانی کاهش چشمگیری داشته است.
این مقام مسئول از دیگر عوامل کاهش مراجعات حضوری را، راه اندازی سامانه رسیدگی به شکایات و درخواست ها با مبادی ارتباطی مختلف از جمله تلفن گویای 3414، نرم افزار موبایلی، ایمیل، سایت و ... عنوان کرد که روند بررسی و پاسخگویی دقیق و سریع آن اطمینان مردم را جلب کرده است.
وی در همین راستا بیان کرد: در سه ماه نخست امسال در مجموع، بیش از 670 شکایت، درخواست، پیشنهاد و ... از طرق مختلف به سامانه رسیدگی به شکایات و درخواست های گاز گیلان ارسال شده که این مهم نشان دهنده سهولت ارتباط مردم و مشترکین با شرکت است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش همه همکاران در واحدهای مختلف، خدمات به نحو مطلوبی به مشترکین عزیز ارائه شود تا موجبات افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشترکین و به تبع آن اعتماد مشترکین و جامعه به شرکت را فراهم سازد.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما