شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:28:57

اخبار روابط عمومي‌ها

12:141397/4/9 شنبه
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:
واگذاری بیش از 3800 انشعاب گاز به متقاضیان در سه ماهه نخست سالجاری

در سه ماهه نخست سال 97، 3848 انشعاب گاز به متقاضیان شهری و روستایی استان آذربایجان شرقی واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید رضا رهنمای توحیدی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: با توسعه طرح های گازرسانی و اتصال شهرها و روستاهای جدید به شبکه سراسری گاز، روند نصب انشعاب افزایش یافته است.
این مقام مسئول با اشاره به 132 کیلومتر شبکه‌گذاری صورت پذیرفته در سال جاری، ادامه داد: در حال حاضر تمامی شهرهای استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 1867روستای واجد شرایط گازرسانی، بیش از 93 درصد خانوار روستایی از این نعمت خدادادی بهره مند شده و عملیات گازرسانی به 243 روستای دیگر نیز در دست اجرا است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به بهره گیری مطلوب توان و ظرفیت تأمین کنندگان مجرب داخلی اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه با بکارگیری نیروهای مجرب پیمانکار و نظارت دقیق بر استانداردهای اجرایی، پروژه های عمرانی شرکت با شتاب روزافزونی در حال پیشرفت است.
توحیدی با بیان اینکه عمده خدمات واحد بهره برداری شامل نگهداری و کنترل مستمر تجهیزات، ایستگاه‌ها، شیرها و خطوط شبکه انشعابات است، تصریح کرد: در تمامی زمینه‌ها رعایت و ایجاد مسائل ایمنی در اولویت کاری قرار دارد.
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: مدیریت مصرف صحیح گاز طبیعی و پرداخت بموقع گازبها از سوی مردم، مهمترین همیار این شرکت در توزیع بیش از پیش این نعمت پاک الهی در اقصی نقاط استان و بخش های زیرساختی خواهد بود.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما