شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   22:22:16

اخبار روابط عمومي‌ها

12:421397/4/10 يكشنبه
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:
مکانیزه شدن فرایند واگذاری انشعاب گاز در شهرستان تبریز

با استقرار نرم افزار جامع انشعابات، روند ثبت، رهگیری و واگذاری انشعاب به متقاضیان در شهرستان تبریز مکانیزه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدرضا رهنمای توحیدی مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، با اعلام این خبر گفت: این سامانه در راستای ارتقای حوزه نرم افزاری این مرکز و افزایش رضایت متقاضیان گاز جهت پیگیری درخواست ها، کاهش اشتباهات رایج، خطاهای احتمالی و رسیدگی به امور در کمترین زمان ممکن راه اندازی شده است.
وی در تشریح این سامانه نرم افزاری افزود: کلیه مراحل ثبت، کارشناسی، طراحی، استعلام و ذخیره مدارک و مستندات متقاضیان از سوی این سامانه مکانیزه سازی شده و با توجه به ایجاد شرایط ارسال پیام کوتاه به تلفن همراه متقاضی، امکان رهگیری و اطلاع رسانی مراحل اجرایی در حداقل زمان فراهم شده است.
این مقام مسئول در ادامه به روند ارتقای حوزه نرم افزاری در اداره گاز کلانشهر تبریز اشاره و تصریح کرد: با توجه به اهمیت استقرار دولت الکترونیک و کاهش مراجعات مردمی جهت پیگیری درخواست ها، تدوین چنین برنامه های کاربردی با همکاری کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات در برنامه اجرایی این اداره قرار دارد.
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی یادآور شد: هم اکنون تدوین نرم افزار حسابداری فروش و رسیدگی به تخلفات سرقت گاز در دست اجرا قرار داشته که تا پایان سال شاهد بکارگیری این سامانه نیز خواهیم بود.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما