شعار سال 97-1
 
  
پنجشنبه 28 شهريور 1398   23:54:42

اخبار روابط عمومي‌ها

12:361397/4/20 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین خبر داد:
رشد و توسعه بخش تولید؛ با کاهش زمان گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی

گازرسانی به شهرهای معلم کلایه، رازمیان (منطقه الموت) و سیردان و گازدار شدن کلیه شهرهای استان قزوین، از اهّم اقدامات، دستاوردها و فعالیت شرکت گاز استان قزوین در سال ۱۳۹۶ بوده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اسماعیل مفردبوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین، در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال 96 که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: گازرسانی به ۷۸ روستای استان و نیز گازرسانی به ۳۴ درصد لیست صنایع مشمول بند «ق» شامل 187 واحد صنعتی و تولیدی استان از دیگر اقدامات انجام‌شده این شرکت، طی سال گذشته بوده و این در حالی است که از ابتدای سال جاری تاکنون 3 هزار و 77 واحد مسکونی در استان قزوین به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شدند.
وی در ادامه، کسب رتبه برتر در شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه‌های اجرایی استان و اخذ تقدیرنامه و تندیس از استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، تقدیرنامه دوستاره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز و نیز گواهینامه استانداردهای ISO10002 ، ISO10004 و ISO50001 و ایجاد سامانه 3194 پاسخگویی به شکایات را نیز از دیگر دستاوردهای مهم و ارزشمند این شرکت عنوان کرد.
به گفته مفردبوشهری، گازرسانی به ۶۰ روستا و نیز گازرسانی به لیست باقیمانده صنایع مشمول بند «ق» که قابلیت گازرسانی را دارا هستند، شرکت در جایزه سرآمدی و بهبود مستمر گاز جهت اخذ تقدیرنامه سه ستاره و استقرار استاندارد HSE-MS نیز از برنامه‌های شرکت گاز استان قزوین در سال جاری هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان این که ایجاد بستر مناسب برای رشد و توسعه بخش تولید از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین‌شده است، گفت: کاهش زمان گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی که حدود 325 واحد دارای شرایط گازرسانی هستند، می‌تواند بخش تولید را توسعه دهد.
بوشهری در پایان با بیان این که در حال حاضر شرکت گاز استان قزوین دارای 305 هزار مشترک شهری و 94 هزار مشترک روستایی است، گفت: با توجه به آمار مصرف گاز در سال 1396 مشخص شده، این تعداد از مشترکین که شامل مصرف کنندگان خانگی و صنعتی هستند، حدود 40 درصد از گاز مصرفی استان را به خود اختصاص داده‌اند.
گفتنی است در حال حاضر 100 درصد خانوارهای شهری و 81 درصد خانوارهای روستایی استان قزوین از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما