شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   14:55:23

اخبار روابط عمومي‌ها

12:521397/4/10 يكشنبه
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه استان یزد

طی مراسمی، عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم که با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان مهریز برگزار شد، اظهار داشت: کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب 6 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و تأمین و نصب یک ایستگاه CPS به زمین زده شد.
میدانشاهی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) گفت: تاکنون در استان یزد عملیات گازرسانی به 21 شهر و 394 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و برنامه گازرسانی به 76 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار است نیز، در دست اجرا قرار دارد.
وی در ادامه ضمن خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور اظهار امیدواری کرد تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه‌ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما