شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:03:30

اخبار روابط عمومي‌ها

13:171397/5/17 چهارشنبه
راه اندازی سامانه قرائت اطلاعات مشترکین عمده گاز در شرکت گاز استان گیلان

در سال حمایت از کالای ایرانی، سامانه قرائت اطلاعات مشترکین عمده گاز با همکاری دوجانبه شرکت گاز استان گیلان و پارک علم و فناوری راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: در نتیجه همکاری فیمابین گاز استان گیلان و پارک علم و فناوری، دستگاه mini-RTU که قابلیت اتصال به تمامی انواع تصحیح کننده های حجم گاز را دارد، ساخته شده است.
وی توضیح داد: این دستگاه در قالب نرم افزاری کاملاً بومی و ایرانی از طریق باتری هایی با عمر طولانی (بیش از 5 سال) و با استفاده از سیمکارت های امن همراه اول APN و روی بستر GSM/GPRSاطلاعات ایستگاه های گاز مشترکین عمده و نیروگاه های شماره یک و دو سیکل ترکیبی رشت نظیر فشار، دما، مصرف، باتری و ... را در دوره های زمانی منظم به سرور مرکزی منتقل و در قالب فایل های گزارشی ارائه می کند.
اکبر اظهار داشت: هم اکنون یکصد ایستگاه صنایع عمده و 6 خط نیروگاه های سیکل ترکیبی یک و دو رشت به دستگاه MRTU مجهز شده اند و بصورت آزمایشی در حال صدور صورتحساب برای مشترکین عمده از طریق اطلاعات این سامانه است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: برنامه ریزی و پیمان سپاری برای نصب در یکصد ایستگاه صنایع عمده دیگر انجام شده و در حال ابلاغ شروع به کار است و تا پایان سال 97، کلیه ایستگاه های صنایع عمده استان (600 ایستگاه و 4 نیروگاه) به این سامانه متصل خواهند شد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما