شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   14:51:59

اخبار روابط عمومي‌ها

12:581397/5/2 سه‌شنبه
نخستین ممیزی و ارزیابی الزامات بهداشت، ایمنی و محیط زیست در استان خراسان شمالی

مراسم افتتاحیه ممیزی و ارزیابی نحوه پیاده سازی الزامات بهداشت، ایمنی و محیط زیست شنبه 30 تیر ماه با حضور مدیرعامل و مسئولین شرکت گاز استان خراسان شمالی و چهار نفر از ممیزین داخلی شرکت ملی گاز در این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، حسن رضا میربلوکی مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در ابتدای مراسم ضمن خوش آمدگویی به ارزیابان به طور مختصر توضیحاتی در خصوص فعالیت های صورت گرفته در این امور ارائه داد.
تیم ممیزان شامل آقای شهرام خلفی رئیس آموزش HSE و ارزیابی عملکرد به همراه آقایان احمد مهدی پور و عباس مردانی از کارشناسان ارشد ایمنی و آتش نشانی و همچنین آقای حمیدرضا زلفخانی کارشناس ارشد حفاظت محیط زیست شرکت ملی گاز ایران با هدف شناسایی فرصتهای بهبود و نقاط قوت در واحد های مختلف انجام شد که طی آن ساختمان ها، انبار ها ، تاسیسات، ایستگاه ها، پیمانکاران شرکت و پروژه های برخی نواحی از نظر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بررسی و مورد ممیزی قرار گرفتند.
تیم ممیزان در طی 2 روز، از پروژه گازرسانی در شهرستان مانه و سملقان، ارزیابی سرعت عمل پرسنل امداد شهر آشخانه با شبیه سازی مانور آتش سوزی، بازدید از ایستگاههای بیدک و ارکان و پروژه محوطه سازی این ایستگاه، بازدید از امور کالا و نهایتا با حضور در محل ستاد، ضمن کنترل مستندات هر واحد به بازدید میدانی از همان واحد و کنترل مسائل مرتبط با HSE پرداختند.
میربلوکی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در زمینه HSE تصریح کرد: این ممیزی ها تجارب مثبت و ارزنده ای در پی خواهد داشت که باید به شایستگی و نحو مطلوب در جهت بهبود کارها و پروژه های شرکت از آنها بهره برد.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما