شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   14:30:25

اخبار روابط عمومي‌ها

11:501397/4/20 چهارشنبه
مشاور فرهنگی وزیر نفت در بازدید از شرکت گاز استان کردستان:
شرایط مساعد برای تامین انرژی صنایع در استان کردستان؛ با گسترش شبکه های گازرسانی

مشاور فرهنگی وزیر نفت با هیات همراه به منظور بررسی مباحث فرهنگی و موضوع نماز از شرکت گاز استان کردستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمد مجیدی ضمن بازدید، با حضور در جلسه ای که بدین منظور برگزار شد، ضمن در جریان قرار گرفتن اقدامات صورت گرفته در زمینه های فرهنگی و نماز در این شرکت، اظهار داشت: زیرساخت های بسیار مناسبی برای خدمت به مردم شریف استان فراهم شده و با گسترش شبکه های گازرسانی، شرایط مساعد برای تامین انرژی صنایع استان هموار شده است.
وی بیان داشت: جای افتخار دارد به استانی آمده ایم که برادران اهل تسنن و اهل تشیع در صفوف بهم پیوسته در مراسم نماز جماعت حضور داشته و در مراسم ملی و مذهبی دوشادوش هم در حمایت از انقلاب اسلامی وظیفه ملی و مذهبی خود را ادا می کنند.
این مقام مسئول در ادامه سخنانش ساماندهی دفتر ارتباطات حوزی وزارت نفت، توجه ویژه به مباحث قرآنی و رویکرد تاسیس دفتر ارتباطات وزارت نفت با هنرمندان را سه رویکرد اساسی در شورای فرهنگی وزارت نفت بر شمرد.
مشاور فرهنگی وزیر نفت در این دیدار با اشاره به لزوم فرهنگ سازی مناسب و متاثر از فرهنگ غنی اسلامی در صنعت نفت گفت: بهره مندی از آموزه های اسلامی و روحیه جهادی در صنعت نفت بسیار حائز اهمیت است زیرا این صنعت عظیم با شرایط ویژه و وجود تحریم هایی که نه تنها کاهش نیافته و بلکه افزایش یافته اداره می شود و این نشان از ایثار و فداکاری مدیران و متخصصان این صنعت است.
مجیدی از امامان جماعت صنعت نفت به عنوان سربازان فرهنگی این صنعت نام برد و اظهار داشت: با نظر مساعد وزیر نفت نسبت به تشکیل دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت در قم با مسئولیت حجت الاسلام کافی اقدام کردیم که این کار مورد تقدیر رییس جمهوری نیز قرار گرفت .
مشاور فرهنگی وزیر نفت از جمله وظایف دفتر ارتباطات حوزوی را ارتباط مستمر با ائمه جماعات صنعت نفت؛ آموزش آنان در راستای نیازهای اسلامی و فرهنگی این صنعت و اعزام روحانی و مبلغ به شرکت ها برشمرد و از اجرایی شدن طرح های هجرت و حضور در بین روحانیون همکار وزارت نفت نیز خبر داد.
در ادامه، ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت سنندج که یکی از حضار در جلسه بود، بیان داشت: هر کس رفتار و کردارش مطابق با آموزه های های قرآن کریم، سنت نبی مکرم اسلام (ص) و رفتار و منش ائمه اطهار باشد در دنیا و آخرت سعادتمند است.
وی چهار خصلت را سبب سعادتمندی در دو جهان ذکر کرد و افزود: اگر مسئولین از چهار خصلت زبان صادق، ادای امانت ، اخلاق حسنه، مردم‌داری برخوردار باشند رستگاری در دنیا و آخرت نصیب آن ها خواهد شد.
حسینی در مورد خدمات شرکت گاز استان کردستان گفت: کارکنان متعهد این شرکت علاوه بر پایبندی به شریعت مقدس اسلام در زمینه ارائه خدمات به مردم شریف استان بسیار خوب عمل کرده و خدمات این شرکت اظهر من‌الشمس است.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما