شعار سال 97-1
 
  
پنجشنبه 28 شهريور 1398   23:52:17

اخبار روابط عمومي‌ها

15:301397/5/17 چهارشنبه
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر:
بصیرت افزایی و امیدآفرینی ، رسالت مهم خبرنگاران در عصر حاضر

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در جلسه ای با حضور رئیس و کارکنان روابط عمومی این شرکت به مناسبت روز خبرنگار ، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تبریک این روز بیان داشت : 17 مرداد ماه، روز خبرنگار یادآور رسالت خطیر خبرنگارانی است که سکان داران عرصه روشنگری و حقیقت جویی به شمار رفته و در زمینه ی بازنمایی حقایق جامعه و نیز آگاهی بخشی به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.
به گزارش روابط عمومی، مسلم رحمانی در همین رابطه با اشاره به اهمیت رسالت خبرنگاری بیان داشت: خبرنگاران چشم و چراغ جامعه و پل ارتباطی میان مردم و مسولین هستند که همواره باید تلاش کرده در این مسیر با صداقت و تعهد گام بردارند.
وی با بیان اینکه رسالت خبرنگاری از ابزار مهم نوگرایی و نوسازی اندیشه‌ها به شمار می رود بیان داشت : بصیرت افزایی و امیدآفرینی در کنار انعکاس خدمات و فعالیت های ارزنده ی نظام و مسئولین از وظایف مهم خبرنگاران محسوب می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به مقام شامخ و جایگاه رفیع خبرنگاران در جامعه تصریح کرد : در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و نیز تسهیل کننده رشد آگاهی و افکار عمومی درحوزه های مختلف، نقش خبرنگاران انکارناپذیر است به طوری که در دنیای امروز و جامعه مدنی ، رسانه ها یکی از ارکان آگاهی بخشی و روشنگری به شمار می روند.
وی با قدردانی از مجاهدت و تلاش های خستگی ناپذیر اصحاب رسانه و خبرنگاران ، حفظ ساحت، شأن، منزلت و جایگاه ایشان را امری مهم برشمرد و تحقق این موضوع را موجب رشد عمومی و فزاینده آزاد اندیشی در جامعه عنوان کرد.
ایشان در انتها بار دیگر ضمن تبریک روز خبرنگار به کلیه دست اندرکاران عرصه ی آگاهی بخشی و اطلاع رسانی ، از جدیت ، تعهد و زحمات مخلصانه ی ایشان در ارتقاء فرهنگ عمومی مردم و نیز انعکاس مطالبات ایشان قدردانی کرد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما