شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   00:07:44

اخبار روابط عمومي‌ها

11:481397/4/13 چهارشنبه
در سال 1396 محقق شد ؛
انجام بیش از 21 هزار نفر ساعت آموزش کارکنان در منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران از طی کردن 21 هزار و 358 نفر ساعت آموزش از سوی همکاران شاغل در این منطقه (در داخل و خارج از منطقه) طی سال گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ناصرعلوی شهری با اعلام این خبر گفت: در راستای پاسخ به نیازهای آموزشی همکاران در سال 1396، واحد آموزش منطقه اقدام به برگزاری و اعزام همکاران به دوره های آموزشی خارج و داخل منطقه طبق نیازسنجی آموزشی سالانه و برنامه‌ریزی آموزشی بلندمدت که برای مشاغل و سمت های حساس پیش بینی شده، کرد.
وی تصریح کرد: با توجه به وجود نیروهای جوان و باانگیزه در سطح منطقه، برگزاری دوره های آموزشی هدفمند و برنامه‌ریزی شده بیشتر جهت پرسنل شاغل در بخش های مختلف، موجب شکوفایی استعدادها و افزایش بهره وری خواهد شد که به لطف خدا توجه به این امر و انجام آن، باعث ارتقای کیفی دوره های آموزشی برگزار شده برای پرسنل این منطقه نسبت به سال قبل شده است.
مدیر منطقه 4 شرکت انتقال گاز ایران تصریح کرد: عناوینی نظیر اصول کاربرد لوازم حفاظت فردی، روش های کاربردی و تحقیقات پیشرفته در روابط عمومی، تحلیل نتایج پیگرانی هوشمند، سمینار مدیریت عملکرد در سازمان با تاکید بر ارزیابی منابع انسانی، مدیریت قراردادها و انواع پیمان ها، تکنیک های طراحی و برنامه ریزی فرآیند آموزش و ... از نمونه دوره های آموزشی برگزار شده در سطح منطقه است که با توجه به نیاز مستقیم واحدهای ستادی، عملیاتی و در جهت مرتفع کردن مشکلات موجود در فرآیند ماموریت منطقه به انجام رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: در کنار برگزاری دوره های مذکور و با همکاری واحد HSE منطقه، ضمن اولویت بندی و شناخت نیازهای آموزشی همکاران در بخش‌های مختلف، دوره هایی از قبیل: صدور مجوزهای اجرای کار، ایمنی در انبارداری و حمل و نقل مواد سمی و پساب های صنعتی، ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی، امداد و نجات و کمک های اولیه، بهداشت روانی در محیط کار، ارگونومی صنعتی، قوانین محیط زیست و ... نیز برگزار شد.
علوی شهری همچنین در زمینه آموزش پرسنل حراست این منطقه گفت: برگزاری دوره های تهدیدات و تخلیه تلفنی، روش‌های جمع‌آوری اطلاعات، شناسایی مواد مخدر، تهدیدات در حوزه فن‌آوری اطلاعات، آشنایی با بسته‌های مشکوک و مواد منفجره و ... از جمله دوره های اصولی بود که توانست بخشی از نیازهای آموزشی پرسنل شاغل در این بخش را مرتفع سازد.
این مقام مسئول با اشاره به این که هم اکنون در حال بررسی دقیق اثربخشی دوره های مذکور در حوزه های مختلف یادگیری، مهارت و رفتار هستیم، افزود: نتایج به دست آمده از اثر بخشی دوره های برگزار شده در سال 1396، از دستیابی به میانگین بیش از 85 درصد مطلوبیت خصوصاً در مورد اساتید دعوت شده به منطقه، حکایت دارد.
وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، در سال جدید شاهد برگزاری دوره های مختلف آموزشی و افزایش سطح دانش و مهارت پرسنل این منطقه در ارایه خدمات شایسته به سازمان و هموطنان عزیزمان باشیم.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما