شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   01:04:26

اخبار روابط عمومي‌ها

14:471397/4/4 دوشنبه
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:
پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی ایستگاه کنترل فشار بیدبلند

انجام تعمیرات اساسی ایستگاه کنترل فشار بیدبلند در منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان عملیاتی این منطقه با موفقیت کامل به پایان رسید .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران با بیان این مطلب، در این خصوص اظهار کرد: در راستای استراتژی شرکت انتقال گاز ایران مبنی بر انتقال پایدار و ایمن گاز، عملیات تعمیرات اساسی ایستگاه کنترل فشار بیدبلند و با هدف آمادگی بیشتر در پیک مصرف گاز، در گرمای طاقت فرسای خوزستان با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم و تلاشگر عملیات این منطقه صورت پذیرفت .
پیمان خضرایی افزود: این عملیات با تلاش کارکنان تأسیسات تقویت فشار گاز شهید کاوه پیشه (بیدبلند) و با پشتیبانی واحدهای عملیات خط لوله، کالا، بازرسی فنی، HSE و دیسپچینگ منطقه در کمترین زمان ممکن و در شرایط کاملاً ایمن انجام شد.
وی گفت: طی این عملیات 6 عدد ولو، 16 اینچ و 2 عدد رگلاتور ولو 10 اینچ تعویض و تعمیر 5 عدد اکچویتر 16 اینچ و 3 عدد رگلاتور 10 اینچ نیز با موفقیت کامل صورت گرفت .
خضرایی ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارکنان و واحدهای عملیاتی و پشتیبانی درگیر در این عملیات به ویژه پرسنل پرتلاش تأسیسات تقویت فشار گاز شهید کاوه پیشه (بیدبلند ) گفت: با توجه به نام گذاری سال 97 (سال حمایت از کالای ایرانی) از سوی مقام معظم رهبری، در این پروژه نیز با استفاده حداکثری از قطعات و کالاهای ایرانی، حمایت از تولیدات داخلی کشور عزیزمان ایران در جهت افزایش بهینه اقتصادی شرکت های داخلی مد نظر قرار گرفت.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما