شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:22:07

اخبار روابط عمومي‌ها

12:051397/4/9 شنبه
به منظور جلب رضایتمندی مشترکین؛
اداره گاز شهر زیار در استان اصفهان به بهره برداری رسید

به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین شهر زیار و 33 روستای تابعه این شهر، با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان اصفهان، بخشدار، شهردار و برخی از مسئولین شهری و اعضای شورای شهر زیار و همچنین مدیرعامل و مسوولین شرکت گاز استان اصفهان، اداره گاز شهر زیار به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: بیش از 18 هزار و 700 مشترک در منطقه زیار تحت خدمات گازرسانی هستند که از این میزان بیش از 17 هزار و 778 مشترک خانگی، 687 مشترک تجاری، 205 مشترک صنعتی، 82 مشترک مذهبی و 32 مشترک دولتی وجود دارد .
علوی با اشاره به فاصله جغرافیایی 25 تا 30 کیلومتری شهر زیار و روستاهای تابعه آن با مرکز اصفهان گفت: تا قبل از بهره برداری از اداره گاز شهر زیار، حجم بالای مشترکین منطقه می بایست برای دریافت خدمات گازرسانی و انجام کارهای اداری مربوط به حوزه گاز، به اداره گاز منطقه 6 اصفهان واقع در خیابان چهارباغ بالا مراجعه می کردند که این مسافت زیاد دشواری و هزینه های زیادی را برای مشترکین این منطقه ایجاد می کرد.
وی در ادامه، بیان داشت: جلب رضایتمندی مشترکین یک اصل در شرکت گاز استان اصفهان است و تمام سعی مسئولان و کارکنان این شرکت احترام به حقوق مشترکین، تامین گاز مستمر و ایمن و ارتقای رضایتمندی آنها است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اظهار خوشحالی از رضایت مردم، رضایت مشترکین را خط قرمز شرکت های خدماتی دانست و تصریح کرد: همه باید متعهد به وظایف، دلسوز و خدمتگزار مردم باشیم.
وی در ادامه، بیان داشت: بخشی از منابع یارانه ها از طریق قبوض گاز مردم و از سوی شرکت ملی گاز ایران تامین می شود و مردم با پرداخت به موقع قبوض، در پرداخت یارانه به دولت کمک کنند تا این چتر حمایتی دولت برای مستضعفین و اقشار کم درآمد همواره استمرار داشته باشد.
علوی با اشاره به اینکه درآمد شرکت بصورت مستقیم به خزانه دولت واریز می شود، گفت: هنر ما مدیریت و کنترل هزینه ها است، حفظ ایمنی و نگهداشت شبکه های گاز برای این شرکت هزینه زیادی را در بر دارد که جز از طریق پرداخت به موقع گاز بهاء، امکان تامین این هزینه ها میسر نمی شود.
وی، ادامه داد: مصرف منطقی گاز طبیعی، رعایت نکات ایمنی، نگهداری صحیح کنتور و تجهیزات و تخریب گازرسانی برای این شرکت در جهت استمرار خدمات کیفی گازرسانی بسیار حائز اهمیت است .
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما