شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   15:26:28

اخبار روابط عمومي‌ها

16:571397/5/3 چهارشنبه
آغاز طرح گازرسانی به 4 روستای شهرستان الشتر استان لرستان

در مراسمی با حضور نماینده شهرستان های سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان و فرماندار شهرستان سلسله، طرح گازرسانی به 4 روستای این شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، نماینده مردم شهرستان های سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان لرستان گفت: گازرسانی به روستاهای استان می تواند گامی خوب در جهت حفاظت از جنگل‌های استان باشد
رستمیان افزود : مردم محلی می باید با کمک به شرکت گاز در تکمیل طرح گازرسانی به این روستاها مشارکت کرده تا بتوانند ضمن برخورداری از آسایش، طبیعت منطقه و محیط زیست خود را محافظت کنند.
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه یکی از مطالبات این منطقه گازرسانی بود، افزود: پیگیری فراوانی برای دریافت مجوز گازرسانی به روستاهای این منطقه صورت گرفت.
غلامرضا لطفعلیان گفت: فراهم کردن مقدمات گازرسانی به این روستاها که در مناطق صعب العبور قرار دارند نتیجه زحمات و تلاش‌های کارکنان تلاشگر شرکت گاز لرستان است و امید می رود موجب آسایش مردم این روستاها شود.
وی افزود : گازرسانی به روستاهای چشمه علی اکبر، ریگ سفید، ژیریان و سنگ کر در دو فاز انجام خواهد شد و نیازمند اجرای 24 کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع و نصب یک مورد ایستگاه تقلیل فشار گاز است.
لطفعلیان خاطرنشان کرد: هزینه اجرای پروژه رقمی بیش از 25 میلیارد ریال است و امید می رود تا پایان سال جاری، 153 خانوار ساکن در این 4 روستا و چند واحد صنعتی که در مسیر خطوط تغذیه گاز قرار دارند از نعمت گاز بهره مند شوند.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما