شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   01:19:15

اخبار روابط عمومي‌ها

12:391397/5/23 سه‌شنبه
از سال83 تا کنون صورت پذیرفت
ثبت حدود 7هزار پیشنهاد در شرکت گاز استان گلستان

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از راه اندازی سامانه جامع نظام پیشنهادها در این شرکت خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرحیم رحیمی در این خصوص گفت: این سامانه از سوی شرکت ملی گاز ایران تهیه و بصورت یکپارچه در اختیار شرکت های تابعه قرار گرفته و ضمن نصب و راه اندازی آن در شرکت گاز استان گلستان از قابلیت های فراوانی برخوردار بوده و برای کلیه کارکنان شرکت قابل دسترسی و استفاده است.
وی با اشاره به قابلیت های این سامانه افزود: از ویژگی‌های مهم این نرم افزار می توان به فرایند ثبت پیشنهاد برای کارکنان و مهمانان، ارجاع پیشنهادات به کمیته های تعیین شده برای اخذ نظر کارشناسی، قابلیت اخذ آمار و اطلاعات بصورت سیستمی، مشاهده جامع گردش کار یک پیشنهاد و موارد مرتبط دیگر اشاره کرد.
این مقام مسئول در ادامه گفت: تمام پیشنهادهای واصله از بدو شروع به‌کار نظام پیشنهادها (سال 83) تاکنون که نزدیک به 7000 پیشنهاد را شامل می شود و همچنین اطلاعات پایه کلیه کارکنان شاغل در گاز گلستان در نرم افزار جدید، تغذیه شده و کاربران می توانند به سهولت از اطلاعات مورد نظر استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان در خاتمه اظهار داشت: امیدواریم با همفکری و مشارکت کلیه همکاران بتوانیم همچنان در زمینه مسائل مختلف سازمان و بهبود و تعالی فعالیت های شرکت، شاهد نتایج درخشانی باشیم.تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما