شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   15:08:24

اخبار روابط عمومي‌ها

11:231397/5/28 يكشنبه
بازدید رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان خراسان جنوبی

ساختار سازمانی شرکت گاز استان خراسان جنوبی با حضور رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران و کارشناسان ارشد مهندسی ساختار مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمود هاشمی در توضیح این خبر گفت: با حضور مجید کشاورز رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه طی سفری دو روزه، علاوه به بررسی‌های مطالعاتی و بازدید های میدانی، از ادارات گاز شهرستان های استان نیز بازدید به عمل آمد.
وی ادامه داد: در این دیدارها روسای ادارات ضمن ارائه گزارش از وضعیت اقلیمی، جمعیتی و گازرسانی هر شهرستان، نیازهای خود را در خصوص ساختار سازمانی مطرح کردند.
هاشمی افزود: با توجه به پراکندگی شهرها و روستاهای استان از مناطق شهری و فواصل بسیار زیاد از خطوط تغذیه و انتقال گاز، تیم مهندسی ساختار با حضور در محل پروژه های فعال گازرسانی به شهرستان های نهبندان و زیرکوه از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفتند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به شرایط اقلیمی و جغرافیایی و ضریب پراکندگی جمعیت خاص استان تصریح کرد: با توسعه و تغییر در فعالیت های هر سازمان و واگذاری وظایف شغلی جدید، ارتقای سمت های سازمانی و غنی سازی شغلی، امری ضروری و اجتناب ناپذیر بوده و بلوغ شرکت، نیاز به تجدید ساختار متناسب با نیاز سازمانی را می طلبد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما