شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   16:43:55

اخبار روابط عمومي‌ها

13:131397/4/6 چهارشنبه
در بازدید مدیر عامل گاز زنجان از روند اجرای طرح های گازرسانی اعلام شد:
بهره مندی 89 درصد خانوار روستاهای شهرستان ایجرود از گاز طبیعی

نرخ خانوار روستاهای بهره‌مند از نعمت گاز طبیعی شهرستان ایجرود از توابع استان زنجان، 89 درصد است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، موسی احمدلو، مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان و اعضای هیأت‌مدیره این شرکت که در بازدید یک روزه خود از این منطقه، از نزدیک در جریان روند پیشرفت طرح های گازرسانی به روستاهای شهرستان ایجرود، قرار گرفتند با بیان این مطلب، اظهار داشت: این در حالی است که تعداد روستاهای دارای سکنه این شهرستان 73 روستا است که در حال حاضر 49 روستا بهره‌مند از گاز بوده و عملیات گازرسانی در 12 روستای دیگر نیز ادامه دارد.
وی در ادامه افزود: میزان بهره‌مندی خانوار روستایی این شهرستان با بهره‌برداری از طرح‌های در دست اقدام، به 99 درصد می‌رسد.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین از بهره‌مندی 100 درصدی جمعیت شهری شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: با همت و زحمات کارکنان خدوم گاز زنجان، هر 2 شهر زرین آباد و حلب، از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده‌اند.
احمدلو تصریح کرد: شرکت گاز استان زنجان با اجرای نزدیک به 70 کیلومتر خط انتقال گاز، اجرای بیش از 550 کیلومتر شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز و نصب 9 هزار و 927 علمک گاز به یک هزار و 93 مصرف کننده خانگی، 10 هزار و 306 مصرف کننده روستایی، 197 مصرف کننده تجاری و 13 مصرف کننده صنعتی خدمات ارائه می کند.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان همچنین با اشاره به اینکه ناحیه صنعتی شهرستان ایجرود نیز بهره مند از گاز طبیعی است، افزود: گاز رسانی به صنایع عمده کارخانه سفال زنجان، کارخانه آجر زنجان، کارخانه سیمان خمسه و شرکت ریخته گری پیوسته سهند در سایت زرین آباد؛ از دیگر خدمات گاز رسانی در این شهرستان است.
احمدلو افزود: همچنین 2 جایگاه های عرضه گاز طبیعی CNG در سطح شهرستان به بهره برداری کامل رسیده و در حال ارائه سرویس به خودروها است.
وی در پایان این بازدید با قدردانی از تلاشگران عرصه سازندگی و خدمات رسانی و توانمندی پیمانکاران متعهد، روند اجرای طرح‌‌های گازرسانی را مطلوب ارزیابی کرد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما