شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:25:52

اخبار روابط عمومي‌ها

15:071397/4/5 سه‌شنبه
مدیرمنطقه یک عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:
انجام تعمیرات خط 12 اینچ گلگیر- مسجدسلیمان

پایداری انتقال گاز با انجام تعمیرات خط 12 اینچ گلگیر- مسجدسلیمان در منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرمنطقه یک عملیات انتقال گاز ایران با اعلام این خبر گفت: انجام تعمیرات بر روی خط 12 اینچ گلگیر- مسجدسلیمان پایداری انتقال گاز این را خط افزایش داد.
پیمان خضرایی افزود: با توجه به برنامه زمان بندی انجام شده و در جهت کاهش ریسک های عملیاتی، با حضور واحدهای عملیات خط لوله، مهندسی، بازرسی فنی، HSEو دیسپچینگ منطقه جلسه کارشناسی تشکیل و تعمیرات خط مذکور در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در این عملیات که در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و در شرایطی که با توجه به گرمای بالای هوا در استان خوزستان برخی ادارات با کاهش ساعات کاری روبرو شده بودند، پرسنل تلاش گر و سخت کوش عملیات خط لوله به ویژه واحدهای عملیات ساختمانی و یارد خط لوله بیدبلند موفق شدند با انجام بیش از 600 متر مکعب خاکبرداری و 96 اینچ قطر جوشکاری و برشکاری و تعویض 32 متر لوله ، در کمترین زمان ممکن و در شرایط کاملاً ایمن، نسبت به برقراری مجدد انتقال گاز از خط لوله 12 اینچ گلگیر- مسجدسلیمان اقدام کنند.
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران، در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی واحدهای شرکت کننده در این عملیات به ویژه پرسنل تلاش گر معاونت عملیات خط لوله گفت: خط لوله اشاره شده، وظیفه گازرسانی به شهرستان مسجدسلیمان و کارخانه سیمان مسجدسلیمان و روستاهای میان مسیر را برعهده دارد .

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما