شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:42:03

اخبار روابط عمومي‌ها

11:331397/4/11 دوشنبه
جذب بیش از 6 هزار و پانصد مشترک جدید گاز در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در سه ماهه نخست سال جاری، توانسته 6 هزار و 860 مشترک جدید را به شبکه گاز متصل کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان این خبر اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک جدید، مجموع مشترکین گاز در گیلان به بیش از یک میلیون و 20 هزار مشترک افزایش یافته است.
وی در ادامه بیان کرد: هم اکنون تمام شهرها و 1907 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند بوده و متوسط بهره مندی خانوارهای شهری و روستایی استان به 97.6 درصد رسیده است.
اکبر اظهار داشت: هم اکنون عملیات گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار باقیمانده در حال انجام است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های بعمل آمده، تا هفته دولت امسال، 42 روستای دیگر نیز از نعمت گاز بهره مند می شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به این که سال گذشته اقدامات گسترده ای در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن انرژی در حوزه های مختلف جامعه صورت گرفت، گفت: این اقدامات اثربخش سبب شد تا در سال 96، شاهد حادثه مرگ خاموش در استان نباشیم.
وی در پایان با اشاره به این که شرکت گاز استان گیلان در سال جاری نیز برنامه گسترده ای را جهت نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی دارد، اظهار داشت: همکاری های خوبی با صدا و سیما، فرمانداری ها، مدارس، رسانه و سایر سازمان های مرتبط صورت گرفته تا همگام با توسعه کمی گازرسانی در استان شاهد نهادینه شدن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز در استان باشیم.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما