شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   13:20:24

اخبار روابط عمومي‌ها

12:291397/5/24 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام :
استقرار و پیاده سازی مدیریت خوردگی از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان ایلام

حفاظت کاتدی موثرترین روش حفاظتی است که به طور گسترده در حفاظت از سرمایه های تأسیساتی و خطوط زیرزمینی و حفظ و نگهداری اموال عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در نشست تخصصی اعضای کمیته خوردگی شرکت، ضمن بیان مطلب فوق،گفت: یکی از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان ایلام، استقرار کمیته مدیریت خوردگی، پیاده سازی مدیریت خوردگی و احیای آن است که در سال جاری حتماً عملیاتی خواهد شد.
عباس شمس‌اللهی، افزود: استان ایلام از لحاظ جغرافیایی و دارا بودن مناطق صعب العبور از شرایط ویژه و بخصوصی برخوردار بوده و به همین دلیل اجرای پروژه های گازرسانی در این استان با دشوارهایی خاص خود روبروست.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام اظهار داشت: کمیته خوردگی یکی از مهمترین کمیته های تخصصی در سطح شرکت ملی گاز است که وظیفه تدوین استانداردهای مربوط به برق، حفاظت کاتدیک و خوردگی را بر عهده دارد و خروجی این کمیته می تواند به استمرار خدمات شرکت گاز استان ایلام کمک کند.
وی تصریح کرد: تا پایان سال گذشته تعداد ایستگاه های حفاظت کاتدی (CPS) در سطح استان 8 مورد بود که با تلاش و پیگیری همکاران و با هدف جلوگیری از خوردگی خطوط فولادی امسال به 21 ایستگاه افزایش یافته است.
شمس‌اللهی عنوان کرد: در استان ایلام حدود 3886 کیلومتر شبکه های گازرسانی وجود دارد که 544 کیلومتر آن فلزی بوده که شامل 14 درصد از کل شبکه استان است که این امر حساسیت وظایف این کمیته را آشکار می کند.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما