شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   13:21:43

اخبار روابط عمومي‌ها

12:141397/4/24 يكشنبه
برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقای سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه منعقدشده بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، پس از تشکیل جلسات شورای آموزش و کارگروه اجرایی آموزش شاغلین پیمانکار در شرکت گاز استان یزد و همچنین هماهنگی صورت پذیرفته با اداره کل فنی و حرفه ای استان، اجرای دوره های مربوطه کلید خورد.
وی در ادامه تصریح کرد: در مرحله اول این طرح آموزشی و به منظور بهره گیری از فرصت بوجود آمده، تعداد 93 نفر مأمورین قرائت کنتور از روز چهارشنبه 20 تیرماه در دوره های مربوطه شرکت کرده اند که بر این اساس مطالب ارائه شده، طبق سرفصل های مدون به صورت تئوری و عملی از سوی همکاران و کارشناسان خبره و با تجربه شرکت ارائه می شود.
این مقام مسئول در پایان یادآور شد: در همین راستا، ثبت نام امدادگران این شرکت به منظور حضور در آزمون صلاحیت حرفه ای در حال برنامه ریزی است که جهت افزایش مهارت و شایستگی افرادی که حد نصاب قبولی را کسب کرده اند، دوره های مربوطه برگزار و برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استانداردهای آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز ایران اقدام خواهد شد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما